اخبار سیاسی

شروع توزیع 50 تن آنتی بیوتیک در داروخانه ها ، کمبود 200 قلم دارو در کشور صحت ندارد

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از شروع توزیع 50 تن آنتی بیوتیک واردشده به کشور از امروز سه شنبه 10 آبان در داروخانه های منتخب اطلاع داد.

11 آبان 1401

تبدیل مدرسه علمیه فخریه سبزوار به مکان گردشگری

وزیر میراث فرهنگی وگردشگری گفت: مدرسه علمیه فخریه سبزوار قدیمی ترین مدرسه علمیه فعال ایران است که آن را به مکان گردشگری تبدیل می کنیم.

25 مهر 1401

حادثه مرگبار اندونزی چگونه رخ داد؟

رویترز در گزارشی به آنالیز اتفاقات پیش آمده در جریان یکی از تلخ ترین اتفاقات تاریخ فوتبال پرداخته است که جان خیلی از طرفداران را گرفت.

10 مهر 1401

ببینید ، قیمت خودروی مالی ایران خودرو و سایپا چند؟

رنو کویید ایرانیزه، محصول مشترک ایران خودرو و سایپا بالاخره دو روز پیش رونمایی شد. مدیران خودروساز می گویند این محصول از 150 تا 250 میلیون تومان براساس آشپن های مختلفی که در آن عرضه می گردد، قیمت گذاری خواهد شد.

6 شهریور 1401

تور هند ارزان: پیغام نخست وزیر هند و پاسخ رئیسی

نخست وزیر هند در پیامی با تبریک عید سعید قربان به رئیس جمهور، گرامیداشت این عید به وسیله 200 میلیون مسلمان هندی را نمادی از صلح و دوستی بین ادیان مختلف در هند دانسته است.

30 تیر 1401

ساعت ادارات کدام استان ها تغییر کرد؟

دولت در راستای مدیریت مصرف برق در کشور، طرحی را تصویب نموده و در این چارچوب، اختیار تغییر ساعات اداری را به استانداران، سپرده است. در این بین تا به امروز 12 استان این طرح را اجرایی نموده اند.

22 تیر 1401

لباس فضایی نو ناسا برای سفر به ماه به وسیله دو شرکت خصوصی طراحی می گردد

ناسا با اعلام برنامه خود برای خرید لباس های فضایی تازه و کاربردی تر از دو شرکت خصوصی آکسیوم اسپیس و کالینز ایرواسپیس، گام دیگری به سوی فرود دوباره انسان روی ماه برداشت.

19 تیر 1401

چرا افزایش حقوق بازنشستگان به تاخیر افتاد؟، پای مسائل صندوق های بازنشستگی در میان است؟

به گزارش خبرنگاران، اردیبهشت به انتهای خود رسید اما از افزایش حقوق سال 1401 بازنشستگان خبری نشد. مطرح نشدن این موضوع در جلسات اخیر هیات دولت به احتمال پرداخت علی الحساب حقوق اردیبهشت کارمندان و کارگران بازنشسته بیشتر قطعیت داد.

12 تیر 1401

رئیس دانشکدگان کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران منصوب شد

رئیس دانشگاه تهران در حکمی سیدمحمدعلی ابراهیم زاده موسوی استاد تمام دانشکده مهندسی و فناوری کشاورزی را به عنوان رئیس دانشکدگان کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران منصوب کرد.

10 تیر 1401

نکاتی ضروری جهت رشد و حفظ عملکرد سازمان

برای آگاهی از نکاتی کاربردی در ایجاد حداکثری مشارکت با خبرنگاران همراه باشید. شیوه های کاری با عملکرد بالا تاثیرات مثبتی بر عملکرد می گذارد، و حتی زمانی که سیاست ها، شیوه های کاری و فن آوری دیگری که در سازمان به کار گرفته می شوند، چندان پیشرفته نباشند....

8 تیر 1401

وزارت خارجه آمریکا دفتر امنیت سایبری افتتاح کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از انگجت، پس از حملات سایبری اخیر، چنین اقدامی سبب می گردد امنیت سایبری در سیاستگذاری خارجی نیز مورد توجه قرار گیرد. آنتونی بلینکن وزیر امورخارجه آمریکا در ماه اکتبر از ایجاد CDP اطلاع داد. این دفتر شامل 3 واحد است که عبارتند از...

3 تیر 1401

وزیر فرهنگ: مرجعیت مقوله فرهنگ در تصمیم های دولت به تثبیت می رسد

تهران (پانا) - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز با حضور در گردهمایی روسای نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران در کشورهای همسایه با تاکید بر نقش و جایگاه فرهنگ در تصمیمات کشور گفت که در دولت سیزدهم تلاش می شود تا جایگاه اصلی و مرجعیت مقوله فرهنگ در تصمیم های...

29 خرداد 1401

تأکید بر نقش راهنمایان گردشگری در مبارزه با ایران هراسی

بیمه راهنمایان گردشگری برای حمایت بیش از پیش این قشر، در لایحه بودجه 1401 نهاده شد.

23 خرداد 1401

تور بلغارستان: برترین زمان سفر به صوفیه؛ سردیکای باستانی در بلغارستان

برترین زمان سفر به صوفیه، یکی از قدیمی ترین مرکز های اروپایی بر اساس آب و هوا چه زمانی از سال است؟

18 خرداد 1401

بازسازی ویلا: ضرغامی: بودجه بازسازی ابنیه تاریخی کشور 78درصد افزایش داشته است

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت:با همکاری دولت و مجلس، بودجه حفظ و بازسازی 35هزار بنای تاریخی در کشور افزایش 78درصدی داشته است.

16 خرداد 1401

تور ارزان روسیه: شرح روسیه درباره تعطیلی دوجانبه دفاتر دیپلماتیک با آمریکا

ایرنا نوشت: سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه گفت روسیه در پی تعطیلی دوجانبه دفاتر دیپلماتیک با آمریکا نیست زیرا چنین کانال های ارتباطی در شرایط کنونی مهم هستند.

24 اردیبهشت 1401

برگزاری یکصدمین سالگرد تاسیس شورای عالی آموزش و پرورش در دارالفنون

تهران (پانا) - دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش گفت در آستانه یکصدمین سال تاسیس شورای عالی آموزش و پرورش، مراسم بزرگداشتی با حضور فرهنگیان و چهره های برجسته علمی و آموزشی کشور برگزار می گردد که هدف اصلی از برگزاری این مراسم، آشنایی جامعه با شخصیت های برجسته...

9 اردیبهشت 1401

سخنگوی دولت: هیات وزیران با معافیت مالیاتی 5درصدی واحدهای تولیدی موافقت کرد

تهران (پانا) - سخنگوی دولت گفت هیات وزیران با پیشنهاد وزیر اقتصاد و امور دارایی مبنی بر معافیت مالیاتی 5 درصدی واحدهای تولیدی در لایحه بودجه 1401 موافقت و آن را مصوب کرد.

31 فروردین 1401

2 واحد تولیدی در خراسان شمالی از تملک بانک ها خارج شد

دبیر شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی خراسان شمالی گفت: طی امسال مجموعاً 5 واحد تولیدی استان تحت تملک بانک ها بودند که با اقدامات شورای گفت وگو 2 واحد به حالت عادی بازگشتند.

18 فروردین 1401

رونمایی از خط پایلوت فراوری بنزین و گازوئیل از زباله با حضور وزیر کشور و استاندار مازندران ، اجرای این طرح دانش بنیان برای نخستین بار در مازندران

خبرگزاری خبرنگاران- رونمایی از خط پایلوت فراوری بنزین و گازوئیل از زباله با حضور وزیر کشور و استاندار مازندران.

25 اسفند 1400
تعداد: (389)