اخبار سیاسی

سینما سالن های اندک و چند سکانس دیگر

پریسانوری-خبرنگار:حدود یک قرن از ورود سینما به ایران می گذرد و طی سال ها این صنعت متأثر از شرایط اجتماعی، سیاسی و فرهنگی کشور، دستخوش تحولات بسیاری بوده است.

22 مهر 1398

به دنبال افزایش ماندگاری گردشگر در اصفهان هستیم

معاون گردشگری و سرمایه گذاری اصفهان در نشست کمیته سیاستگذاری توسعه گردشگری استان با ایراد سخنانی تأکید کرد: به دنبال افزایش ماندگاری گردشگر در اصفهان هستیم.

21 مهر 1398

تشکیل اولین دولت در سودان بعد از برکناری عمر البشیر

نخست وزیر مأمور به تشکیل کابینه در سودان اظهار داشت که به زودی اسامی وزرای کابینه اعلام و مأموریت آن ها برای اداره کشور شروع خواهد شد.

20 مهر 1398

توافق رهبران گروه 7 برای باز کردن باب مذاکرات جدید با ایران

امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه با اشاره به توافق رهبران گروه 7 با هدف برطرف تنش ها و باز کردن باب مذاکرات جدید با تهران گفت: رهبران گروه هفت در خصوص آنچه می خواستند به طور مشترک به ایران اعلام نمایند به توافق رسیدند.

19 مهر 1398

نتیجه جلسه پروین و سلطانی فر؟

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس پس از صحبت های مختلف مطرح شده که حواشی را به دنبال داشت و به نظر می رسید کدورت هایی را به وجود آورده بود به دیدار وزیر و ورزش و جوانان رفت.

19 مهر 1398

ظریف: ایران آمادگی و ظرفیت بالایی برای تامین امنیت خلیج فارس دارد

وزیر خارجه کشورمان با اشاره به اینکه ایران دارای بیشترین مرز در خلیج فارس است، بر آمادگی و ظرفیت بالای کشورمان برای تامین امنیت این منطقه تاکید نمود.

19 مهر 1398

دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی خواهان پیگیری بازداشت غیرقانونی دانشمند ایرانی از سوی وزارت خارجه

دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی با صدور بیانیه ای خواهان پیگیری بیشتر موضوع بازداشت غیرقانونی دانشمند ایرانی توسط مجامع علمی و دانشگاهی کشور و دستگاه های مسؤول به ویژه وزارت امور خارجه شد.

17 مهر 1398

ظریف: شرارت های آمریکا اکنون رشوه، اخاذی و دزدی دریایی را هم شامل می شود

وزیر خارجه ایران در پیامی روز جمعه نوشته، گردن کشی های آمریکا اکنون رشوه دهی، باج خواهی و دزدی دریایی را شامل می شود.

15 مهر 1398

کره شمالی: تنها راه سعادت ما خودکفایی است

یک نشریه رسمی کره شمالی در مطلبی امروز یکشنبه از مردم این کشور خواست با توجه به تاخیر ادامه دار در از سرگیری مذاکرات هسته ای با آمریکا و در راستای تقویت وحدت داخلی، به دنبال خودکفایی باشند.

14 مهر 1398

رئیس کمیته روابط خارجی دومای روسیه: به کوشش برای حفظ توافق هسته ای ادامه خواهیم داد

رئیس کمیته روابط خارجی مجلس دومای روسیه، گفت گام سوم کاهش تعهدات برجامی ایران پاسخی به تحریم های جدید آمریکا بوده است.

13 مهر 1398

چگونه انتقاد کنیم؟

وقتی که نوبت شما می گردد تا از کسی انتقاد کنید، باید سعی کنید نظرتان متناسب با شرایط طرف مقابل باشد. باادب و همدل ماندن یاری تان می نماید اطرافیان تان در خصوص کاری که می نمایند و رفتاری دارند احساس بهتری داشته باشند و تاثیر بهتری بر خود شما بگذارند.

12 مهر 1398