اخبار مجلس

ساعت ادارات کدام استان ها تغییر کرد؟

دولت در راستای مدیریت مصرف برق در کشور، طرحی را تصویب نموده و در این چارچوب، اختیار تغییر ساعات اداری را به استانداران، سپرده است. در این بین تا به امروز 12 استان این طرح را اجرایی نموده اند.

22 تیر 1401

چرا افزایش حقوق بازنشستگان به تاخیر افتاد؟، پای مسائل صندوق های بازنشستگی در میان است؟

به گزارش خبرنگاران، اردیبهشت به انتهای خود رسید اما از افزایش حقوق سال 1401 بازنشستگان خبری نشد. مطرح نشدن این موضوع در جلسات اخیر هیات دولت به احتمال پرداخت علی الحساب حقوق اردیبهشت کارمندان و کارگران بازنشسته بیشتر قطعیت داد.

12 تیر 1401

تأکید بر نقش راهنمایان گردشگری در مبارزه با ایران هراسی

بیمه راهنمایان گردشگری برای حمایت بیش از پیش این قشر، در لایحه بودجه 1401 نهاده شد.

23 خرداد 1401

برگزاری یکصدمین سالگرد تاسیس شورای عالی آموزش و پرورش در دارالفنون

تهران (پانا) - دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش گفت در آستانه یکصدمین سال تاسیس شورای عالی آموزش و پرورش، مراسم بزرگداشتی با حضور فرهنگیان و چهره های برجسته علمی و آموزشی کشور برگزار می گردد که هدف اصلی از برگزاری این مراسم، آشنایی جامعه با شخصیت های برجسته...

9 اردیبهشت 1401

سخنگوی دولت: هیات وزیران با معافیت مالیاتی 5درصدی واحدهای تولیدی موافقت کرد

تهران (پانا) - سخنگوی دولت گفت هیات وزیران با پیشنهاد وزیر اقتصاد و امور دارایی مبنی بر معافیت مالیاتی 5 درصدی واحدهای تولیدی در لایحه بودجه 1401 موافقت و آن را مصوب کرد.

31 فروردین 1401

2 واحد تولیدی در خراسان شمالی از تملک بانک ها خارج شد

دبیر شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی خراسان شمالی گفت: طی امسال مجموعاً 5 واحد تولیدی استان تحت تملک بانک ها بودند که با اقدامات شورای گفت وگو 2 واحد به حالت عادی بازگشتند.

18 فروردین 1401

ارزان فروشی خیابان های تهران؛ عوارض تردد 1401 واقعی می شود؟

نسخه اولیه طرح ترافیک1401 ارقامی دارد که ترافیک زایی با طرح ترافیک را تایید می کند. عمده مجوز های امسال در خیابان های شلوغ و مشمول طرح، به قیمت کمتر از تاکسی آنلاین در اختیار خودروسوار ها قرار گرفت. همین ارزان فروشی عامل ترافیک است. قیمت طرح ترافیک و منابع...

14 اسفند 1400

دلیل حادثه قطار کرج، تهران از نظر چمران

مهدی چمران در نشست منتخبان شورای عالی استان ها در مشهد اضافه کرد: بودجه 1401 را دولت تازه تدوین نموده، اما تفکر انقلابی دولت تازه در آن لحاظ نشده است.

18 بهمن 1400

لایحه بودجه 1401 در موعد قانونی تحویل می گردد

تهران (پانا) - رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت تنظیم لایحه بودجه در سازمان برنامه و بودجه به اتمام رسیده است و این امیدواری وجود دارد که به موقع و طبق قانون در تاریخ 15 آذرماه به مجلس تقدیم گردد.

21 دی 1400

علیزاده: افکار عمومی از عملکرد فدراسیون رضایت دارد

تهران (پانا) - رئیس مجمع نمایندگان استان ایلام تاکید نمود صعود تیم ملی فوتبال بانوان برای اولین بار به مرحله نهایی جام ملت های فوتبال آسیا نقطه عطفی در تاریخ ورزش بانوان کشور است.

6 دی 1400

امروز برای لایحه رتبه بندی در مجلس چه رخ داد؟ برای دومین بار به کمیسیون بازگشت

خبرنگاران- لایحه رتبه بندی معلمان برای دومین بار به کمیسیون بازگشت

16 آذر 1400

کدام مشاغل در تهران مجاز به فعالیت اند؟

با توجه به قرمز شدن شرایط تهران و شیوع گسترده ویروس کرونا در مرکز، طی دو هفته آینده فقط مشاغل ضروری مجاز به فعالیت هستند و واحدهای صنفی در صورت تخلف دو هفته پلمب خواهند شد.

1 شهریور 1400

افت 2458 واحدی شاخص بورس در انتها معاملات امروز

شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران امروز با وجود عرضه اولیه سهام شرکت مدیریت ارزش وابسته به صندوق بازنشستگی با کاهش 2458 واحد روبرو شد.

23 تیر 1400

واکنش امریکایی ها به دادگاه جورج فلوید

گروهی از مردم که برای شنیدن حکم در شهر تجمع نموده بودند، پس از اعلام حکم و گناهکار شناخته شدن شوین خوشحالی نموده و فریاد زدند.

2 خرداد 1400

رسیدگی فوری AFC به اتفاقات بازی فولاد، شکایت النصر عربستان رد شد

به گزارش خبرنگاران، دیدار رفت تیم های فوتبال فولاد ایران و النصر عربستان در حالی برگزار گشت که در این مسابقه، عبدالرزاق حمدالله مهاجم النصر با انجام حرکت غیر اخلاقی باعث واکنش محمد آبشک هافبک فولاد و ضربه وی به مهاجم حریف شد.

28 اردیبهشت 1400

هکرها وبسایت های نظامی و دولتی کلمبیا را هک کردند

خبرنگاران : هکرهایی از گروه انانیموس کلمبیا مدعی هستند که چندین وب سایت دولتی این کشور را هک و اطلاعات و داده های سنا و ارتش ملی را افشا نموده اند.

25 اردیبهشت 1400

فرصت 10 روزه CAS به AFC برای ارسال لایحه دفاعی، رسیدگی به شکایت ایران با 3 داور

طبق اعلام فدراسیون فوتبال، دادگاه داوری ورزش (CAS) به کنفدراسیون فوتبال آسیا 10 روز فرصت داده تا دفاعیات خود را پیش از صدور دستور موقت ارسال کند.

14 اردیبهشت 1400

واریز یاری معیشتی جدید در آستانه ماه مبارک رمضان برای 60 میلیون نفر خبرنگاران

بر اساس اعلام رئیس جمهور، یاری معیشتی جدید در آستانه ماه مبارک رمضان، برای 60 میلیون نفر واریز خواهد شد.

4 اردیبهشت 1400

تذکر 24 نماینده مجلس به وزیر علوم درباره عملکرد رئیس دانشگاه صداوسیما ، اعتراض به جذب نزدیکان و حذف منتقدین انقلابی خبرنگاران

جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر علوم، خواستار آنالیز و نظارت بیشتر بر عملکرد دکتر شهاب اسفندیاری رئیس دانشگاه صداوسیما شدند.

16 فروردین 1400

کوشش برای صیانت از سلامت نیروهای پلیس در شرایط شیوع کرونا

معاون هماهنگ کننده ناجا با بیان اینکه بسترهای لازم را برای حفظ سلامت جسمی و روحی کارکنان به کار گرفته ایم، گفت: نیروی انتظامی اجرای بخش اعظمی از مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا را عهده دار است.

28 اسفند 1399
تعداد: (43)