نتیجه جلسه پروین و سلطانی فر؟

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس پس از صحبت های مختلف مطرح شده که حواشی را به دنبال داشت و به نظر می رسید کدورت هایی را به وجود آورده بود به دیدار وزیر و ورزش و جوانان رفت.

نتیجه جلسه پروین و سلطانی فر؟

به گزارش خبرنگاران، علی پروین پس از دیدار با وزیر ورزش و جوانان که امروز(شنبه) در محل وزارت ورزش و جوانان برگزار گردید، با اشاره به اینکه در خصوص پرسپولیس و مسائل گذشته باشگاه صحبت هایی را با وزیر ورزش و جوانان انجام دادیم و قرار بر این شد تا همگی انصاری فرد مدیرعامل جدید باشگاه حمایت کنیم، گفت: این حمایت همیشه وجود داشته است و هر زمانی که وزیر ورزش و جوانان برای باشگاه مدیرعامل مشخص نموده از سوی پیشکسوتان مورد حمایت واقع شده است.

وی ادامه داد: به نظر من انصاری فرد از جنس فوتبال است و طی چند سال اخیر تنها مدیرعامل پرسپولیس بوده است که قبلا فوتبالیست بوده و اکنون به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس منصوب شده ، بنابراین همه ما از او حمایت می کنیم و امیدواریم که پرسپولیس مجددا قهرمان لیگ گردد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه برخی مواقع حرف هایی زده می گردد که به عنوان گلایه مطرح است و دعوایی وجود ندارد، اظهار کرد: مردم استقلال و پرسپولیس را دوست دارند و باید این دو تیم ساماندهی شوند. باید بدانیم که اگر به موقع پول فوتبالیست را بدهی چشم هایشان را نیز جلوی توپ می گذارند.

پروین با بیان اینکه گفته بودند علی پروین به دنبال پست است، گفت: به دنبال پست و مقام نیستم و کشش قبول مسوولیت ندارم. من عاشق پرسپولیس هستم و 30 سال در این تیم زحمت کشیدم و مردم در حضور ما گلایه می نمایند و ما نیز این صحبت ها را منتقل می کنیم و حرف دلمان را می زنیم.

وی ادامه داد: باید قدر ورزشکاران را در رشته های مختلف بدانیم چراکه آن ها در رشته های مختلف ورزشی زحمت کشیده اند و امیدواریم با توجه به زحمت هایی که کشیده می گردد طرفداران این دو تیم شاد و شاد به خانه بروند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 32

به "نتیجه جلسه پروین و سلطانی فر؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتیجه جلسه پروین و سلطانی فر؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید