اسناد بازیکن جنجالی استقلال فاش شد

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، طی روزهای گذشته اخبار متعددی درباره پرداخت پول به حساب هرویه میلیچ منتشر شده است. در این خصوص گفته می شد که در این ماجرا بحص جعل اسناد و واریز نشدن پول به میلیچ وجود داشته است.

اسناد بازیکن جنجالی استقلال فاش شد

حالا در چنین شرایطی شرکت صرافی طرف قرارداد باشگاه استقلال مدعی است طلب میلیچ بازیکن سابق این باشگاه 29 شهریور به حساب معرفی شده از جانب مدیربرنامه های این بازیکن واریز شده است.

بر اساس اسنادی که در اختیار ما قرار گرفته، از سوی این شرکت و تاییدیه Vub Bank اسلوواکی در تاریخ 20 سپتامبر مطابق با 29 شهریور، مبلغ 227465 یورو به حساب معرفی شده از جانب میلیچ واریز شده و با توجه به این مساله ادعای مدیر برنامه های این بازیکن در این خصوص صحت ندارد.

این در حالی است که بر اساس بعضی گزارش های منتشر شده در روزهای اخیر مدیربرنامه های میلیچ مدعی شده اسناد واریز وجه از جانب باشگاه استقلال جعلی و غیر واقعی بوده است.

طبق اسناد ارائه شده از جانب شرکت صرافی که این واریز را انجام داده، واریز وجه مورد نظر از جانب بانک مقصد مورد تایید قرار گرفته و این اسناد در مورد پرونده شکایت و طلب میلیچ به فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز ارائه خواهد شد.

بر این اساس به نظر می رسد شیطنت های رسانه ای مدیر برنامه های میلیچ با اهداف مشخصی ادامه پیدا نموده و احتمالا این فرد در پی دریافت مبالغ بیشتری از باشگاه استقلال است و در این زمینه ممکن است دعوای حقوقی تازه ای برای این باشگاه مطرح گردد.

منبع : خبر ورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 19 آذر 1401 بروزرسانی: 19 آذر 1401 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 1873

به "اسناد بازیکن جنجالی استقلال فاش شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسناد بازیکن جنجالی استقلال فاش شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید