سلامتی و پزشکی

آمریکا پذیرای بیش از 10 میلیون مسافر از کانون های کرونا بوده است

یک اندیشکده با بیان اینکه بیش از 10 میلیون ورود به آمریکا از کشورهای کانون شیوع کرونا اجرا شده جزئیات بیشتری از کم کاری دولت آمریکا در مبارزه با این بیماری ارائه نموده است.

12 تیر 1399

لزوم ثبت نام اصناف در سامانه سلامت

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دهلران از لزوم ثبت نام اصناف در سامانه سلامت اطلاع داد.

11 تیر 1399

کاخ سفید از حضور مشاور کرونایی ترامپ در کنگره ممانعت کرد

کاخ سفید عضو ارشد کارگروه مبارزه با کرونا را از حضور و شهادت دهی در مجلس نمایندگان آمریکا منع کرد.

10 تیر 1399

هشدار به فدراسیون فوتبال ایتالیا با تهدید استعفای دسته جمعی پزشکان

فدارسیون فوتبال ایتالیا از سوی پرسنل شاغل در کادر پزشکی سری A هشداری جدی دریافت کرد.

10 تیر 1399

کانادا فرایند تحلیل اطلاعات جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی را به تعویق انداخت

کانادا به ایران گفت که فرایند بارگزاری و تحلیل اطلاعات جعبه های سیاه هواپیمای اوکراینی برای مدتی نامحدود به تعویق بیافتد.

9 تیر 1399

بیل گیتس : سرنوشت قرن 21 در دستان یک ویروس،تاثیر کرونا بر بشرهمانند جنگ جهانی دوم

بیل گیتس بناینگذار شرکت مایکروسافت در اظهار نظری، پیامدهای همه گیری ویروس کرونا در جهان امروز را با نامیدن آن به همه گیری اول - Pandemic 1 ، همانند تاثیر جنگ جهانی دوم بر بشر در قرن گذشته میلادی توصیف کرد و هشدار داد، این همه گیری برای سالیان طولانی ادامه...

7 تیر 1399

فراوری هفتگی 10 هزار لیتر ژل ضد عفونی کننده در پارک علم و فناوری فارس

رئیس پارک علم و فناوری استان فارس گفت: 25 شرکت در این پارک برای مقابله با کرونا فعالیت می نمایند که در این رستا، 6 شرکت هر هفته 10 هزار لیتر ژل های ضد عفونی نماینده فراوری می نمایند.

6 تیر 1399

مبتلایان به کرونا در روسیه به 99 هزار و 399 نفر رسید

به گزاشر خبرنگاران به نقل از مسکو تایمز، مرکز مبارزه با کرونا در روسیه امروز چهارشنبه اظهار داشت که شمار قربانیان این ویروس در روسیه 105 نفر افزایش یافته است.

5 تیر 1399

کلاهبرداری موسسات ویرایش نیتیو از محققان تازه کار

انسان همیشه تمایل دارد گذشته(ها) را از جهاتی بهتر تصور کند. در نظر عده ای، قدیم ها زندگی راحت تر بود؛ بعضی ها می گویند آدم ها در گذشته صادق تر بودند؛ بسیاری هم همیشه دوست دارند به دوران کودکی خود بازگردند!

5 تیر 1399

حمل ویروس کرونا توسط ذرات آلودگی هوا

ویروس کرونا بزرگترین بحران کنونی جهان، تا به امروز بسیاری از مردم را به کام مرگ کشانده و محققان روزبه روز اطلاعات بیشتری در رابطه با این بیماری کشف کنند که جدیدترین آن ها می تواند خطر این ویروس را دوچندان کند. بر اساس اعلام محققان در ایتالیا، ویروس...

3 تیر 1399

اعتصاب غذای معترضان به قرنطینه در بوسنی

گروهی از بوسنیایی هایی که برای بیش از دو هفته برای توقف گسترش ویروس کرونا در یک خوابگاه دانشجویی در قرنطینه به سر می بردند، در اعتراض به این نوع رفتار دست به اعتصاب غذا زدند.

2 تیر 1399

کرونا و دنیا غرب ، هابرماس: باید برای سرانجام نئولیبرالیسم مبارزه کنیم

یورگن هابرماس فیسلوف آلمانی، ضمن تقاضا از اتحادیه اروپا برای یاری به کشورهای خسارت دیده از کرونا گفت: باید برای خاتمه نئولیبرالسم مبارزه کنیم.

29 خرداد 1399

نخبه ایرانی چگونه برای تولید دستگاه پاک کننده هوا سر از ترکیه درآورد؟ ، وزارت صمت پاسخگو نبود!

رئیس خانه اقتصاد و تجارت ایران و ترکیه چگونگی و چرایی راه اندازی خط تولید دستگاه جداکننده هوای آلوده از هوای پاک در شهر وان ترکیه توسط بهداد فوجلالی مهندس ایرانی همزمان با شیوع گسترده کرونا در جهان را توضیح داد.

27 خرداد 1399

بهترین راهکارها برای کاهش وزن در افراد بالای 40 سال

وقتی به 40 سالگی می رسید، دلایل زیادی برای جشن دریافت وجود دارد: شما در قدرتمندترین سال های حرفه ای و شغلی، زندگی جنسی و اعتمادبه نفس خود قرار دارید؛ اما این را هم باید بدانید که رسیدن به این روز تولد نقطه عطف زندگی تان به معنای این است که بعضی مسائل بیشتر...

26 خرداد 1399

آغاز فعالیت پاساژ ها و مجتمع های تجاری از امروز در مهاباد

براساس مصوبه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونای مهاباد، پاساژها، مراکز خرید و مجتمع های تجاری مهاباد از امروز با رعایت پروتکل های بهداشتی می توانند فعالیت خود را از سر گیرند.

26 خرداد 1399

چین به دنبال تصویب قانون امنیت بیولوژیک

چین گفت پیش نویس قانون امنیت بیولوژیک را با هدف تضمین سلامت مردم و ثبات جامعه وارد تشریفات قانونگذاری خواهد نمود تا این قانون هرچه زودتر تصویب گردد.

26 خرداد 1399

پیانیچ با جت شخصی به ایتالیا برگشت و آماده از سرگرفتن تمرینات شد

هافبک بوسنیایی تیم فوتبال یوونتوس به ایتالیا برگشت تا در صورت صدور مجوز از سرگیری تمرینات، بانوی پیر را همراهی کند.

25 خرداد 1399

سهم سفرهای رئیس جمهور به آفریقا، آمریکای لاتین و محور مقاومت تقریباً هیچ است، نیویورک جذاب ترین مقصد دنیا برای روحانی!

حسن روحانی، معروف به شیخ دیپلمات، در 55 سفر خود به نقاط مختلف دنیا 6 بار به آمریکا سفر نموده ولی سهم زیادی در سفرهای خود برای کشورهای آفریقایی، آمریکای لاتین و محور مقاومت قائل نشده است.

25 خرداد 1399

ترامپ: بیشترین تلفات کرونا باید برای چین باشد نه ما

به ادعای دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا این آمار ها نادرست است؛ وی در جریان نشست خبری کاخ سفید گفت: ما بیشترین تلفات را در دنیا نداریم، بیشترین تلفات بایستی مربوط به چین باشد. چین یک کشور پهناور و عظیم است. این یک مشکل بسیار عظیم است. به همین دلیل، تعداد...

23 خرداد 1399

مریم نشیبا در روزگار کرونا هم از عشق می گوید

مریم نشیبا که صدایش با روایت شب بخیر کوچولو برای بسیاری از ما ایرانی ها آشناست، در روزگار کرونا، با آرزوی اینکه هر چه زودتر این ویروس از کشورمان و دنیا رخت ببندد، در عین حال می گوید: این ویروس تلنگری برایم داشت؛ تلنگری مثبت و آن اینکه فرصت زندگی خیلی کم...

21 خرداد 1399
تعداد: (149)