سلامتی و پزشکی

چرایی جمع شدن معتادان در میدان مشتاق کرمان؟

خبرنگاران/کرمان رییس کل دادگستری استان کرمان با اشاره به لزوم جمع آوری معتادین متجاهر و سامان بخشی شرایط حاشیه شهر کرمان، گفت: در ادامه ورود دستگاه قضایی به موضوع حل آسیب های اجتماعی و سامان بخشی حاشیه شهر کرمان، موضوع جمع آوری معتادان متجاهر در میدان...

30 شهریور 1399

کرونا باز رکورد زد؛ 235 جانباخته ، شرایط تهران هم قرمز شد

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: بر اساس معیار های قطعی تشخیصی، دو هزار و 667 بیمار جدید مبتلا به کووید19 طی 24 ساعت گذشته در کشور شناسایی شد که یک هزار و 687 نفر از آن ها بستری شدند.

29 شهریور 1399

جزئیاتی از آخرین شرایط سلامتی امیر کویت

به گزارش خبرنگاران به نقل از پایگاه الخلیج الجدید، شرایط مبهم سلامتی امیر کویت طی روزهای اخیر موجب شده است تا حدس ها پیرامون شخصیت هایی که ممکن است پس از درگذشت وی به عنوان جانشین او منصوب شوند، افزایش یابد. امیر 91 ساله کویت اخیراً در بیمارستان بستری...

24 شهریور 1399

آتش سوزی و انفجار در عرشه ناو جنگی آمریکا؛ دست کم 21 نفر زخمی شدند

منشا آتش سوزی هنوز اعلام نشده و تصاویری که از این حادثه منتشر شده حجم بسیار زیادی از دود سفید ناشی از آتش سوزی را نشان می دهد که از عرشه کشتی به هوا برخاسته است.

24 شهریور 1399

واکنش چهره های مشهور به درگذشت احمد پورمخبر

چهره های مشهور با انتشار تصاویری در اینستاگرام نسبت به خبر درگذشت احمد پورمخبر، واکنش نشان دادند.

22 شهریور 1399

کرونا مجمع انتخابات فدراسیون ورزش های دانشگاهی را لغو کرد

با اعلام ستاد مدیریت بیماری کرونا در تهران به جهت شیوع مجدد ویروس کرونا مجمع عمومی انتخاباتی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی لغو شد.

21 شهریور 1399

شبنم و الهام؛ خاص ترین و متفاوت ترین مدل های تاریخ

خبرنگاران: چند روز پیش بود که خبر مدل شدن چند فرد قربانی اسیدپاشی منتشر شد و واکنش ها هم عموما مثبت بود، حالا روزنامه ایران به سراغ الهام و شبنم رفته، گزارشی خواندنی از وضعیتی غریب و استثنایی.

20 شهریور 1399

طرح شناورسازی ساعات کاری ادارات در ایّام کرونا

پژوهشکده آمار تهران با مطالعات ساعات کاری ادارت در تهران پیشنهاد داده است از آن جایی که فراوانی ادارات در منطقه 6، 3،11 بیشتر است، لازم است که در راستای کاهش شیوع ویروس کرونا، ساعات کاری این ادرات یکسان نباشد.

19 شهریور 1399

بخشی از امتحانات پایانی دانشگاه علوم پزشکی ایلام غیرحضوری برگزار می گردد

معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایلام در اطلاعیه ای خاطرنشان کرد که بخش عمده ای از امتحانات پایانی دانشجویان به صورت غیرحضوری برگزار می گردد.

18 شهریور 1399

خبرنگاران 116 هزار قمی تحت پوشش پزشک خانواده هستند

قم- خبرنگاران- مدیرگروه گسترش شبکه مرکز بهداشت قم گفت: 116 هزار و 112 نفر در مناطق روستایی قم معادل 9.34 درصد کل جمعیت این استان تحت پوشش پزشک خانواده هستند.

16 شهریور 1399

خبرنگاران کارهای تحقیقاتی درخصوص میزان اثربخشی خانه های هلال انجام گردد

تهران - خبرنگاران - رئیس جمعیت هلال احمر گفت: موسسه علمی کاربردی هلال ایران می بایست با انجام کارهای تحقیقاتی درخصوص میزان اثربخشی خانه های هلال فعلی به ما اطلاعات بدهند تا بتوانیم در افزایش کیفیت آن ها اقدام لازم انجام دهیم.

15 شهریور 1399

آزمایش 3 دارو برای درمان کووید19 متوقف شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از سی ان بی سی، سازمان جهانی بهداشت روز گذشته گفت آزمایش داروهای هیدروکسی کلروکین، لویپناویر و ریتوناویر را برای بهبود بیماران مبتلا به کووید19 در بیمارستان ها متوقف کرده است. طبق بیانیه این سازمان نتایج آزمایش ها نشان داده...

14 شهریور 1399

اعتراض دانشمندان: خطر انتقال ویروس کرونا از راه هوا نادیده گرفته می گردد

بیش از 200 دانشمند از سراسر دنیا در نامه ای سرگشاده دیدگاه رسمی درباره شیوه انتشار ویروس کرونا را به چالش کشیده اند.

12 شهریور 1399

85 درصد زنجانی ها مستعد ابتلا به کرونا هستند

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زنجان گفت: بررسی ها نشان می دهد 85 درصد جمعیت این استان مستعد ابتلا به بیماری کرونا هستند.

11 شهریور 1399

زمان شروع سال تحصیلی جدید بعضی دانشگاه ها اعلام شد ، واکنش وزیرعلوم به درخواست اساتید حق التدریس

برای مرور مهمترین اخبار دانشگاهی طی یک هفته گذشته در حوزه آموزش و پژوهش با ما همراه باشید.

10 شهریور 1399

هشدار سازمان جهانی بهداشت: شیوع کرونا سرعت گرفته است

سازمان دنیای بهداشت روز دوشنبه درباره شدت دریافت شیوع ویروس کرونا در دنیا هشدار داده است.

8 شهریور 1399

فال روزانه 12، 01، 1399

فال روزانه 99.01.12چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان استدوست عزیزی که امروز به دنیا آمده اید، تولدتان مبارک. زندگی را به خودتان سخت نگیرید و در سالی که با تولدتان شروع می شود، بیشتر از هر سال دیگری هوای خودتان را داشته باشید و با تفریح و استراحت، روحیه...

8 شهریور 1399

10 دلیل قانع کننده برای استفاده از ماسک

کمپین #من-ماسک-می زنم قرار است از هفته آینده در ایران برگزار گردد و طبق آن قرار است زدن ماسک در محیط های عمومی اجباری گردد. اما چرا کشورهای جهان تا این اندازه به زدن ماسک تاکید دارند؟

6 شهریور 1399

انتظارات فعالان مالی از دستگاه قضایی چیست؟

حمایت از رونق فراوری و حمایت مادی، معنوی، قضایی و حقوقی از فراوریکنندگان و فعالان مالی اولویتی است که در سال جدید از سوی مسئولان قوه قضائیه بر آن تأکید شده است. طبق تأکید مسئولان قوه قضائیه، این قوه در چارچوب اجرای فرمان های رهبری به دنبال یاری به فعالان...

5 شهریور 1399

خبرنگاران ششم تیر ماه با مهمترین اخبار کرونا در استان ها

استانها- خبرنگاران - بیش از چهار ماه از حضور بی دعوت ویروس کرونا در کشور می گذرد و با وجود همه اقدامات درمانی و پیشگیرانه هنوز سایه آن بر بسیاری از فعالیت ها سنگینی می کند، با وجود سخت بودن این بیماری و گستره شیوع این ویروس ، نسخه در خانه ماندن و رعایت...

3 شهریور 1399
تعداد: (189)