50 هزار خانه روستایی کهگیلویه و بویراحمد زیر چتر حمایتی بنیاد برکت

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، 50 هزار باب خانه مسکونی روستایی در استان کهگیلویه و بویراحمد تحت پوشش بیمه برکت نهاده شد.

50 هزار خانه روستایی کهگیلویه و بویراحمد زیر چتر حمایتی بنیاد برکت

جهت دریافت خدمات پتینه نقاشی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران،50 هزار باب خانه مسکونی روستایی در استان کهگیلویه و بویراحمد تحت پوشش بیمه برکت نهاده شد.

مدیرعامل بیمه برکت با اعلام این خبر اضافه کرد: با هدف توسعه فرهنگ بیمه در مناطق روستایی و محروم و ایجاد چتر حمایتی برای ساکنین آسیب پذیر این مناطق و با انعقاد تفاهم نامه همکاری با استانداری کهگیلویه و بویراحمد، 50 هزار خانه مسکونی روستایی این استان تحت پوشش بیمه آتش سوزی و حوادث طبیعی برکت تا سقف 10 هزار میلیارد ریال پرداخت خسارت نهاده شده اند.

احمد طالبی با اشاره به تجربه های پیروز گذشته در پوشش بیمه ای منازل مسکونی روستایی اعلام نمود: شرکت بیمه برکت وابسته به بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام، پس از تجربه پیروز خود در پوشش بیمه ای منازل مسکونی روستایی استان های خوزستان و لرستان نسبت به بیمه آتش سوزی و حوادث طبیعی منازل مسکونی روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد اقدام کرده است.

وی شرح داد: بر اساس این تفاهم نامه، تعداد 50 هزار باب منزل مسکونی روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد با سرمایه 200 میلیون ریال به ازای هر باب خانه، در قبال خطرات آتش سوزی، صاعقه، انفجار، سیل و طغیان آب، زلزله، طوفان، تندباد و گردباد، رانش و فرونشست زمین به مدت یک سال تحت پوشش بیمه برکت نهاده شده است.

مدیرعامل بیمه برکت ادامه داد: بنیاد برکت نیز با توجه به رسالت و ماموریت های خود و جهت تسهیل در اجرایی شدن این موضوع مهم، در پرداخت حق بیمه بیمه نامه های صادره با استانداری کهگیلویه و بویراحمد مشارکت می کند.

طالبی یادآور شد: پیش از این نیز با حمایت بیمه ای از روستا های استان های خوزستان و لرستان توسط ستاد اجرایی فرمان امام، 143 هزار منزل در استان خوزستان و 75 هزار منزل در استان لرستان تحت پوشش بیمه برکت نهاده شده اند.

وی با اشاره سیل فروردین ماه سال 1398 نیز گفت: بیمه برکت در این حادثه ناگوار با پوشش منازل مسکونی روستایی استان های خوزستان و لرستان، زمینه پرداخت خسارتی بالغ بر 270 میلیارد ریال خسارت را به سیل زدگان فراهم کرد که سهم هر استان به ترتیب 122 و 148 میلیارد ریال بوده است.

مدیرعامل بیمه برکت در خاتمه اعلام نمود: ستاد اجرایی فرمان امام به منظور محرومیت زدایی، ارتقای سطح زندگی، برقراری عدالت اجتماعی و توانمندسازی مالی و اجتماعی مناطق محروم و کم برخوردار تا به امروز روستا های شش استان محروم کشور را تحت پوشش بیمه آتش سوزی برکت قرار داده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 758

به "50 هزار خانه روستایی کهگیلویه و بویراحمد زیر چتر حمایتی بنیاد برکت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "50 هزار خانه روستایی کهگیلویه و بویراحمد زیر چتر حمایتی بنیاد برکت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید