جاذبه های گردشگری کره جنوبی

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، کشور کره جنوبی با نام رسمی جمهوری کره کشوری است در جنوب شرقی آسیا که شهر سئول را به عنوان مرکز خود قرار داده است. کشور کره جنوبی در سال های اخیر رشد بسیار چشمگیری داشته است و امروزه به عنوان یک کشور صنعتی و پیشرفته محسوب می شود. شهر سئول، مرکز این کشور با داشتن جمعیتی نزدیک به 10 میلیون نفر بزرگترین شهر کره جنوبی و یکی از بزرگترین شهرهای دنیا می باشد.

جاذبه های گردشگری کره جنوبی

تنها کشوری که کره جنوبی با آن مرز مشترک دارد، کشور کره شاقتصادی است. تنش میان دو کره بعد از جنگ جهانی و جنگ کره به شدت افزایش یافت و تا به امروز ادامه دارد. امّا تکیه کره جنوبی به اقتصاد داخلی و پیشرفت تکنولوژی در این کشور، کره جنوبی را از همسایه شاقتصادی خود پیش انداخت و امروزه کره جنوبی را می توان هم ردیف پیشرفته ترین کشورهای جهان قرار داد.

فرهنگ و هنر هر دو کره تا حد زیادی تأثیر گرفته از فرهنگ چین است و این اجتناب ناپذیر می باشد. امّا در سال های متمادی کره جنوبی تغییرات فرهنگی بیشتری را تجربه کرد چرا که سیستم اقتصادی و فرهنگی آن متأثر از کشورهای اروپایی است و به سمت مدرنیته شدن رفته است. با این حال مسئولین کره جتوبی مردم را به پاس داشتن سنت ها و در عین حال انطباق با زندگی مدرن تشویق می کنند.

قصر گیه اونگ بوک گانگ، برج ان سئول، جزیره نامی سئوم، پارک موضوعی اورلند، محله میه اونگ دنگ، قصر چانگ دئوک گونگ، جهان لوتا، قصر دئوک سو گونگ و کوه سئوراکسان تعدادی از جاذبه های گردشگری پرشمار در کره جنوبی است که می توانید از آنها دیدن کنید. همچنین طبیعت کشور کره جنوبی بسیار زیباست و بازدید ار آن در فصل بهار می تواند تجربه ای به یاد ماندنی را برای شما رقم بزند. کره جنوبی سطح رفاهی خوبی برای مردم خود پدید آورده است و شاخص های توسعه در آن بسیار بالاست.

اطلاعاتی در مورد کشور کره جنوبی:

زبان رسمی: کره ای

مذهب: اکثریت کشور دین مشخصی ندارند، امّا پیرو مذاهب بودایی و مسیحیت در میان آنها دیده می شوند.

نوع حکومت: جمهوری

جمعیت: حدود 51 میلیارد و 250 هزار نفر

مساحت: 99,646 کیلومتر مربع

واحد پول: وون (KRW)

₩ 1،062.14 = $1

پیش شماره: +82

اختلاف زمانی با ایران: پنج ساعت و نیم جلوتر

ویزا: نیاز به ویزا دارد

برای مشاهده اطلاعاتی در مورد جاذبه های شهرهای کشور کره جنوبی بر روی نام آن ها در ذیل کلیک نمایید:

جاذبه های گردشگری سئول کره جنوبی

جاذبه های گردشگری اینچئون کره جنوبی

منبع: ای نشات
انتشار: 30 دی 1400 بروزرسانی: 30 دی 1400 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 1630

به "جاذبه های گردشگری کره جنوبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جاذبه های گردشگری کره جنوبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید