وزیر ارشاد به ملاقات ایران درودی رفت

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در منزل ایران درودی با این هنرمند پیشکسوت نقاشی ملاقات و تبادل نظر کرد.

وزیر ارشاد به ملاقات ایران درودی رفت

به گزارش گروه فرهنگ وهنر خبرگزاری خبرنگاران، سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در منزل ایران درودی با این هنرمند پیشکسوت نقاشی ملاقات و مصاحبه کرد.

سیدعباس صالحی با اشاره به هشتادوچهارمین زادروز ایران درودی برای این هنرمند سلامتی و طول عمر و توفیق آرزو کرد.

وی همچنین با اشاره به آثار این نقاش گفت: اینکه شما همچنان در حال خلق اثر هنری هستید و همچنان به طور جدی در جهت هنر حضور مستمر دارید جای خوشحالی دارد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این ملاقات با دریافت گزارشی از فرایند تأسیس موزه ایران درّودی ابراز امیدواری کرد این موزه هرچه زودتر افتتاح گردد.

ایران درّودی هم در این ملاقات با تشکر از حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در منزلش گفت: خوشحالم که در هشتادوچهار سالگی همچنان فعال و امیدوار به کار می پردازم و هر روز ساعت ها به کار نقاشی مشغول هستم.

این هنرمند ادامه داد: من یک هنرمند وطن پرست و ایران دوست هستم و برایم جای خوشحالی دارد که در کشور خودم مورد لطف و مهربانی مردم قرار دارم. مردم گاهی به گونه ای لطف و علاقه خود را ابراز می نمایند که برایم جای خوشحالی بسیار دارد.

وی با اشاره به یکی از کتاب های خود با عنوان چشم شنوا که آثار نقاشی اش را شامل می گردد گفت: این کتاب 16 سال پیش منتشر شد و در حال حاضر فقط 2 نسخه از آن باقی مانده است. در نظر دارم این کتاب را با اضافه کردن چند اثر تازه تجدید چاپ کنم و امیدوارم به زودی این اتفاق بیفتد.

ایران درّودی همچنین با ارائه توضیحاتی درباره فرایند تأسیس موزه خود گفت: بیش از 5 سال طول کشید تا بالاخره مجوز موزه به طور کاملاً قانونی داده شد و این موضوع فرایند راه اندازی موزه را با تأخیر روبرو کرد اما من امیدوارم به آرزویم که همان افتتاح موزه در حیات خودم است برسم.

در این ملاقات سیدمحمد طباطبائی مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت نیز وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را همراهی کرد.

4129/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 28 مهر 1399 بروزرسانی: 28 مهر 1399 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 896

به "وزیر ارشاد به ملاقات ایران درودی رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر ارشاد به ملاقات ایران درودی رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید