لایحه بودجه 1401 در موعد قانونی تحویل می گردد

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، تهران (پانا) - رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت تنظیم لایحه بودجه در سازمان برنامه و بودجه به اتمام رسیده است و این امیدواری وجود دارد که به موقع و طبق قانون در تاریخ 15 آذرماه به مجلس تقدیم گردد.

لایحه بودجه 1401 در موعد قانونی تحویل می گردد

به گزارش خانه ملت، سید مسعود میرکاظمی در رابطه با تاثیر برگزاری نشست مشترک بین دولت و مجلس، گفت: معمولا جلسات مشترک بین دولت و مجلس نتایج مثبتی به همراه داشته و باعث همزبانی، همدلی و تشریک مساعی در جهت حل مسائل مردم می گردد.

رییس سازمان برنامه و بودجه توضیح داد: هم اکنون که در فصل بودجه قرار داریم تغییری در ساختار بودجه در حال شکل گیری است و حتما ارائه نظر و همراهی مجلس در این مورد مهم است و باید نقطه نظرات نمایندگان و نکاتی که کمیسیون ها در این مورد دارند، مدنظر قرار گیرد.

وی یادآور شد: ما کوشش کردیم قبل از اینکه لایحه بودجه را به دولت ببریم با بعضی از کمیسیون های مجلس جلسه داشته باشیم و نقطه نظرات آنها را گرفتیم و تغییراتی که قرار است در آنچه که در گذشته تحت عنوان لایحه بودجه ارائه شده بود، اعمال کنیم را به آنها انتقال دادیم.

رییس سازمان برنامه و بودجه، تاکید نمود: تنظیم لایحه بودجه در سازمان برنامه و بودجه به اتمام رسیده است و دو جلسه در دولت نیز مورد آنالیز قرار گرفته است و امیدواریم بتوانیم آن را به موقع و طبق قانون در تاریخ 15 آذرماه به مجلس تقدیم کنیم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 21 دی 1400 بروزرسانی: 21 دی 1400 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 1621

به "لایحه بودجه 1401 در موعد قانونی تحویل می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لایحه بودجه 1401 در موعد قانونی تحویل می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید