ضرورت حمایت مسئولان از نهادهای فرهنگی که داوطلبانه درصدد حفظ روحیه کادر درمان هستند

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، تهران (پانا) - رئیس بیمارستان مسیح دانشوری با اشاره به برگزاری جشنواره فصل همدلی، گفت نهادهای فرهنگی که درصدد حفظ روحیه و تقدیر از تلاش های کادر درمان هستند مورد حمایت مسئولان قرار بگیرند.

ضرورت حمایت مسئولان از نهادهای فرهنگی که داوطلبانه درصدد حفظ روحیه کادر درمان هستند

به گزارش فرهنگسرای اندیشه، علی اکبر ولایتی رئیس بیمارستان مسیح دانشوری با اشاره به تلاش های همه جانبه کادر درمان در مقابله با ویروس کرونا، گفت: از ابتدایی ترین روزهای شیوع این بیماری کادر درمان و تمام دست اندرکاران این بیمارستان دوشادوش سایر جامعه پزشکی در تمام نقاط کشور از ظرفیت های موجود استفاده کرد تا به زعم خود در پیشگیری و درمان مبتلایان به کرونا خدمتگذار خوبی باشند که از این جهت شادمان و خداوند را شاکر هستیم.

این مقام مسئول با بیان اینکه کادر درمان در این ایام که کشور دچار بحرانی همچون ویروس کرونا است، دغدغه ای جز رسیدگی به امور مبتلایان به کرونا ندارند، اظهار کرد: از بدو پیدایش کرونا تعدادی بالغ بر یک هزار و 900 نفر در این بیمارستان بستری و اکنون نیز به مرور زمان در حال ترخیص هستند؛ لذا مهم ترین مسئله ای که منجر به ارتقای روحیه کادر درمان می شود کاهش تعداد بستری ها و افزایش تعداد ترخیص شدگان است.

رئیس بیمارستان مسیح دانشوری با بیان اینکه این بیمارستان همچنان در حال خدمت رسانی است، گفت: اگر بنا به هردلیلی که عدم رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی مردم از مهم ترین آنهاست، با پیک این بیماری رو به رو شویم کادر درمان این بیمارستان آمادگی خدمت رسانی به مبتلایان را خواهند داشت.

ولایتی با بیان اینکه کادر درمان گرچه دچار خستگی است، اما همچنان روحیه خود را حفظ و در جهت خدمت به مردم مقتدرانه عمل می کنند، اظهار داشت: نقش مردم در کم اثر کردن خسارات ناشی از کرونا غیرقابل انکار است؛ اگر پروتکل های بهداشتی به طور مرتب و حداکثری رعایت شود، مطمئنا این بیماری ضعیف خواهد شد.

وی در خاتمه با اشاره به تلاش متولیان فرهنگی کشور و ضمن آگاهی از اقدامات متولیان فرهنگسرای اندیشه در جهت تقدیر از تلاش های کادر درمان با بهره گیری از ابزار هنر، اظهار داشت: امیدوارم اینگونه نهادهای فرهنگی که داوطلبانه و بدون وابستگی به اعتبارات خاص، وارد میدان می شوند و در این راستا تلاش می کنند، مورد حمایت مسئولان قرار گیرند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 1 آذر 1399 بروزرسانی: 1 آذر 1399 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 967

به "ضرورت حمایت مسئولان از نهادهای فرهنگی که داوطلبانه درصدد حفظ روحیه کادر درمان هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرورت حمایت مسئولان از نهادهای فرهنگی که داوطلبانه درصدد حفظ روحیه کادر درمان هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید