ازدواج خانم دکتر با فوتبالیست پرسپولیسی! ، مهسا فرید کیست ؟!

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، امید عالیشاه هافبک تیم فوتبال پرسپولیس که اهل ساری می باشد در مطب دندانپزشکی دکتر مهسا فرید حضور پیدا نمود که عکس ها و مصاحبه او منتشر شد.

ازدواج خانم دکتر با فوتبالیست پرسپولیسی! ، مهسا فرید کیست ؟!

امید عالیشاه بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست وینگر برای باشگاه پرسپولیس در لیگ برتر بازی می نماید امید عالیشاه نخستین باشگاه حرفه ای اش نساجی مازندران بودامید عالیشاه دورانی کوتاه در نفت تهران داشت و سپس برای دو فصل در باشگاه راه آهن بازی کردامید عالیشاه در انتقالات تابستانی فصل 2013 لیگ برتر خلیج فارس، به پرسپولیس پیوست و در خاتمه لیگ پانزدهم امیدعالیشاه بیشترین تعداد پاس گل را میان بازیکنان لیگ ایران ارسال کرد امید عالیشاه در پرسپولیس از دید فرستادن پاس گل مناسب عمل کرد و از کاپیتان های این تیم نیز شد

امید عالیشاه هافبک تیم فوتبال پرسپولیس که اهل ساری می باشد در مطب دندانپزشکی دکتر مهسا فرید حضور پیدا نمود که عکس ها و مصاحبه او منتشر شد.

در این روزهای بی فوتبال چه می کنی؟

برای ما فوتبالیست ها روزهای سختی است. البته برای همه مردم این روزها خیلی سخت است، این روزها در خانه تمرین می کنم چرا که خیلی نمی گردد به خیابان رفت، خود من به صورت اختصاصی تمریناتم را انجام می دهم تا از شرایط خوب بدنی خارج نشوم.

با وجود توصیه های زیاد اما باز هم بعضی از مردم در این روزها راهی شمال کشور شده اند. به عنوان یک بازیکن شمالی چه صحبتی برای مردم داری؟

ببینید به هر حال سفر به شمال همواره برای مردم یادآور خاطرات خوب بوده است، هر زمان که مردم خسته می شدند راهی شمال می شدند و ما هم همواره کاملا پذیرای این عزیزان بودیم اما الان شرایط واقعا خوب نیست. الان شرایط شمال کشور مثل یک بمب ساعتی است و هر زمان امکان دارد که این بمب منفجر گردد، شرایط شهرهای شمالی الان اصلا خوب نیست، خود مردم باید این شرایط را درک نمایند چرا که اگر هم مریض نباشند شاید در سفر دچار بیماری شوند. الان شرایط بیمارستان ها تخت هم کم دارند، آغوش مردم شمال کشور همواره به روی مردم باز بوده و با گذر از این شرایط باز هم پذیرای عزیزان هموطن خواهیم بود اما الان به شمال کشور نیایند و اجازه دهند که این شرایط سخت بگذرد.

درباره ویروس کرونا و راههای پیشگیری از آن چقدر اطلاعات داری؟

تا جایی که می دانم با رعایت نظافت شخصی می توان از ابتلا به این بیماری جلوگیری کرد، البته بهتر است که مردم از ویتامین هم استفاده نمایند و بعلاوه سیستم ایمنی بدن را بالا ببرند تا دچار این بیماری نشوند. مطمئنا همه مردم این شرایط را رعایت می نمایند اما بعضی هم هستند که این شرایط سخت را درک نکرده اند، این بیماری نه آن قدر ترسناک است که از آن بترسیم و نه باید خیلی نسبت به آن بی تفاوت بود.

طرفداران پرسپولیس منتظر هستند تا بازی های لیگ برتر هر چه سریعتر شروع گردد تا چهارمین قهرمانی متوالی را جشن بگیرند.

قطعا ما هم خیلی دلتنگ فوتبال هستیم و امیدوارم همه چیز دوباره به شرایط عادی برگردد تا تمرینات و بازی های ما هم شروع گردد، امیدوارم بتوانیم چهارمین قهرمانیمتوالی را در کنار طرفداران جشن بگیریم چرا که فوتبال بدون طرفداران معنی ندارد.

منبع : گل کوچیک

منبع: رکنا
انتشار: 24 فروردین 1401 بروزرسانی: 24 فروردین 1401 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 1709

به "ازدواج خانم دکتر با فوتبالیست پرسپولیسی! ، مهسا فرید کیست ؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ازدواج خانم دکتر با فوتبالیست پرسپولیسی! ، مهسا فرید کیست ؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید