سقف پرداخت حق اولاد بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی برداشته شد

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، سقف سه فرزند در پرداخت حق اولاد بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی با مجوز مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و در اجرای سیاست های جوانی جمعیت دولت سیزدهم برداشته شد.

سقف پرداخت حق اولاد بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی برداشته شد

به گزارش ایرنا از سازمان تامین اجتماعی، پیش از این و در پرداخت عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی، به موجب بند 2 ماده 9 قانون نظام هماهنگ پرداخت کارکنان دولت مصوب سال 1370، سقف سه فرزند تحت تکفل مبنای محاسبه و پرداخت عیدی قرار گرفته بود که با مجوز مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی این سقف برداشته شد.

براساس این گزارش، به موجب مصوبه دولت در زمینه پرداخت عیدی کارکنان و بازنشستگان، به مبلغ عیدی سال 1401 این اقشار به ازای هر فرزند تحت تکفل مبلغ ثابت 200 هزار تومان افزوده می گردد.

در اجرای قانون نظام هماهنگ پرداخت کارکنان دولت که پس از تصویب سیاست های جوانی جمعیت تغییری نکرده است، سقف سه فرزند مبنای محاسبه این مبلغ قرار گرفته بود که با مجوز اخیر مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی مقرر شد، این سقف برداشته شده و تمام بچه ها تحت تکفل بازنشستگان در محاسبه حق اولاد لحاظ شوند.

به گزارش ایرنا، یاری هزینه اولاد و عائله مندی به منظور جبران قسمتی از هزینه های موضوع ماده 96 قانون تصویب و از تاریخ 71/1/1 به جمعیت بازنشسته و مستمری بگیر سازمان تامین اجتماعی پرداخت می گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 20 اسفند 1401 بروزرسانی: 20 اسفند 1401 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 1919

به "سقف پرداخت حق اولاد بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی برداشته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سقف پرداخت حق اولاد بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی برداشته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید