دستور وزیر نیرو برای تشکیل فوری ستاد فرماندهی راهبری اوج بار

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، تهران (پانا) - وزیر نیرو، معاون امور برق و انرژی خود را مسئول تشکیل ستاد فرماندهی راهبری اوج بار کرد.

دستور وزیر نیرو برای تشکیل فوری ستاد فرماندهی راهبری اوج بار

به گزارش ایسنا، در متن این دستور آمده است: با توجه به رشد غیرقابل انتظـار مصرف برق به سبب گرمای زودرس، خشکسالی و فعالیت غیرمجاز مراکز استخراج رمز ارز، ضرورت دارد به منظور برنامه ریزی هرچه دقیق تر مدیریت تولید و مصرف برق در روزهای آینده و اتخاذ تصمیمات هماهنگ، جامع الاطراف و فوری، ستادی تحت عنوان ستاد فرماندهی راهبری اوج بار تشکیل و با تدوین پروتکل های لازم به صورت روزانه تصمیمات مقتضـی اتخاذ و ضمن طراحی ساختار متناسب در استان ها، نتایج به صورت مستمر به اطلاع اینجانب رسانده شود. رعایت سلسله مراتب سازمانی در همه موارد ضروری است و همه همکاران در ستاد وزارت نیـرو، شرکت های توانیـر و تولید نیروی برق حرارتی و شرکت های زیرمجموعه جوابگوی مسئولیت های سازمانی خود هستند.

طبق اعلام وزارت نیرو، بر این اساس، رضا اردکانیان وزیر نیرو با صدور احکامی همایون حایری را به عنوان رئیس، غلامعلی رخشانی مهر را به عنوان دبیر و محمدحسن متولی زاده، محسن طرزطلب، داوود فرخزاد، مصطفی رجبی مشهدی، ناصر اسکندری، مهدی مقیم زاده و نماینده تام الاختیار معاون آب و آبفا و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران را به عنوان اعضای ستاد فرماندهی راهبری اوج بار معرفی و منصوب کرد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 29 خرداد 1400 بروزرسانی: 29 خرداد 1400 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 1358

به "دستور وزیر نیرو برای تشکیل فوری ستاد فرماندهی راهبری اوج بار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستور وزیر نیرو برای تشکیل فوری ستاد فرماندهی راهبری اوج بار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید