جان باختن 4 بیمار کرونایی در اردبیل، 23 بیمار تازه بستری شدند

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: طی شبانه روز گذشته 4 بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل فوت نموده است.

جان باختن 4 بیمار کرونایی در اردبیل، 23 بیمار تازه بستری شدند

به گزارش خبرنگار از شهرام حبیب زاده، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل صبح امروز در جمع خبرنگاران گفت: طی شبانه روز گذشته 23 بیمار تازه مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل بستری شدند که شرایط کرونایی همچنان شکننده و ناپایدار است.

او با بیان اینکه در طی شبانه روز گذشته 4 فوتی ناشی از کرونا در اردبیل وجود داشت، اضافه نمود: از 23 بیمار بستری شده تازه، 15 نفر در اردبیل، 2 نفر در پارس آباد، 1 نفر در مشگین شهر، 2 نفر در بیله سوار و 3 نفر در خلخال بستری هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل ادامه داد: بعلاوه 24 بیمار مبتلا به کرونا هم با بهبودی نسبی از بیمارستان های استان اردبیل مرخص شدند.

حبیب زاده توضیح داد: در حال حاضر تعداد کل بیماران بستری مبتلا به کرونا در استان اردبیل 149 نفر است که از این تعداد 44 بیمار بدحال در بخش ICU تحت مراقبت ویژه قرار دارند.

او اعلام کرد: براساس آخرین شرایط اعلام شده به وسیله وزارت بهداشت، هم اکنون شهرستان های اردبیل و مشگین شهر در شرایط نارنجی و شهرستان های پارس آباد، خلخال، گرمی، بیله سوار، نیر، نمین، سرعین، کوثر و اصلاندوز در شرایط زرد قرار دارند.

ح

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 2 شهریور 1400 بروزرسانی: 2 شهریور 1400 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 1466

به "جان باختن 4 بیمار کرونایی در اردبیل، 23 بیمار تازه بستری شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جان باختن 4 بیمار کرونایی در اردبیل، 23 بیمار تازه بستری شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید