ونیز از تابستان آینده از مسافران هزینه ورودی دریافت می نماید

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست آمده، ونیز از تابستان آینده از مسافران هزینه ورودی دریافت می نماید.

ونیز از تابستان آینده از مسافران هزینه ورودی دریافت می نماید

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا ارزان از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

بیشتر بخوانید16 تا از برترین جاذبه های توریستی شهر وهم

وهم که یکی از مهمترین مقاصد گردشگری دنیا محسوب می گردد، از تابستان 2022 علاوه بر دریافت هزینه ورودی، گردشگران را ملزم به رزرو سفر خود هم خواهد نمود و بعلاوه، دروازه هایی برای ورود به بخش تاریخی وهم نصب خواهد شد.

از سالها پیش تا به امروز بحث هایی درباره ایجاد تمهیداتی در جهت کنترل ورود گردشگران به شهر وهم مطرح بوده است که با شروع همه گیری ویروس کرونا در سال 2020 متوقف شد.

سال جاری و با افزایش تدریجی سفرها محدویت ها دوباره اعمال شد و مقاصد مهم گردشگری در کوشش هستند از هجوم مسافران جلوگیری نمایند تا کیفیت تجربه گردشگران و ساکنان بومی را بهبود ببخشند.

ماه گذشته عبور و مرور کشتی های عظیم تفریحی در وهم برای جلوگیری از پدیده اورتوریسم ممنوع شد و این از اولین اقدامات برای جلوگیری از حضور انبوه گردشگران بود.

گفته می گردد هزینه ورودی به شهر وهم چیزی بین 3 تا 10 یورو خواهد بود که این مبلغ بستگی به فصل سفر و تعداد روزانه مسافران خواهد داشت. ساکنان اصلی شهر و بستگان آنها از جمله گروه هایی هستند که از پرداخت ورودیه معاف هستند.

دریافت هزینه ورودی مخالفانی هم دارد و مارکو گاسپارینتی، عضو شورای شهر وهم معتقد است با این کار وهم شبیه به شهربازی خواهد شد. او تنها خواهان اعمال محدودیت در منطقه ها شلوغ همانند میدان سن مارکو شده است.

منبع: همگردی
انتشار: 4 شهریور 1400 بروزرسانی: 4 شهریور 1400 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 1468

به "ونیز از تابستان آینده از مسافران هزینه ورودی دریافت می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ونیز از تابستان آینده از مسافران هزینه ورودی دریافت می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید