هوگ: هدف ما انتخابی المپیک است، در ارومیه مسئله ای نداشتیم

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، سرمربی تیم ملی والیبال کانادا با اعلام رضایت از میزبانی ارومیه گفت: هدف ما بازی های انتخابی المپیک است و به همین دلیل از نفرات اصلی استفاده نکرده ایم.

هوگ: هدف ما انتخابی المپیک است، در ارومیه مسئله ای نداشتیم

به گزارش خبرنگاران، گلن هوگ سرمربی تیم ملی والیبال کانادا در نشست خبری بعد از بازی برابر لهستان در نشست خبری گفت: به تیم لهستان به خاطر برد خوبی که به دست آورد تبریک می گویم. آنها تیم خوب و استواری هستند که استعدادهای زیادی دارند.

او افزود: ما یک مقدار ناهماهنگی داشتیم و تعدادی از بازیکنان اصلی خود را هم در اختیار نداشتیم، البته برای جوانان ما بسیار خوب است، خصوصاً برای پاسور تیم ما که می تواند در آینده کمک کننده باشد. باید روی نقاط ضعفمان بیشتر کار کنیم تا به فزونی برسیم.

سرمربی تیم ملی والیبال کانادا در پاسخ به این سوال که چرا از بازیکنان اصلی خود در این مسابقات استفاده نکرده است؟ گفت: باید بگویم که ما یک گروه پایه 18 نفره داریم که فاصله زیادی میان آنها با نفرات اصلی تیم هست. بازیکنانی هم مصدوم هستند و تصمیم گرفته ایم به آنها استراحت دهیم و این استرانژی تیم ما بود. می خواهیم به انتخابی المپیک برسیم و به همین دلیل از جوانان استفاده می کنیم. پاسور جوان ما هم اولین حضور خود در تیم ملی را تجربه می کند و باید به او زمان داد.

او نیز در مورد میزبانی ارومیه گفت: همه چیز خوب بود و برای ما مسئله ای پیش نیامد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 130

به "هوگ: هدف ما انتخابی المپیک است، در ارومیه مسئله ای نداشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هوگ: هدف ما انتخابی المپیک است، در ارومیه مسئله ای نداشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید