نفرات برتر رقابتهای پومسه تکاوران معرفی شدند

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، این دوره از مسابقات با حضور 111 تکواندوکار در دو بخش آقایان و بانوان و در 5 رده سنی روز جمعه با قضاوت داوران بین المللی به صورت آنلاین برگزار گشت و در نهایت نفرات برتر مشخص شدند. برای حضور در این مسابقات تکواندوکاران داخلی و خارجی فیلمی از اجرای دو پومسه به کمیته برگزاری ارسال کردند.

نفرات برتر رقابتهای پومسه تکاوران معرفی شدند

مجتبی نظم ده مسئول برگزاری این مسابقات در این مورد به مجله سینمایی گوگوریو گفت: این یک تجربه جدید بود و برای اولین بار در جهان پیروز شدیم مسابقاتی را در این سطح با حضور 50 تکواندوکار در بخش مردان و 61 تکواندوکار در بخش بانوان و با قضاوت داوران برتر به صورت آن لاین برگزار کنیم.

وی اضافه کرد: در بخش داوران دو داور بین المللی قهرمان کشور و یک داور قهرمان جهان بود. در بخش آقایان نیز سه داوری که سال 98 در مسابقات کشوری پیروز به کسب مدال شدند قضاوت کردند. در کل تجربه بسیار خوبی برای تکواندو ایران و جهان بود. در طول برگزاری نظرات و پیشنهادات بسیار خوبی از علاقمندان به این رشته گرفتیم که در مراحل بعدی خیلی به ما کمک خواهد کرد.

نفرات برتر این دوره از مسابقات:

رده سنی زیر 12 سال مردان: 1- سو هیونگ کای (چین تایپه) 2- آرمین پژوهان نیک (تهران) 3- محمد سام شهامتی (بندرعباس) و رهام غریب زاده (کرج)

رده سنی 13 تا 17 سال مردان: 1- یوان شوی پین (چین تایپه) 2- محمد مهدی کرمی (همدان) 3- محمد مهدی یعقوبیان و محمد ارحمی (هردو از کرج)

رده سنی 18 تا 29 سال مردان: 1- عرفان گلدی (کرج) 2- پرهام ایمانی (قزوین) 3- فریبرز کریمی (کرج) و حسینعلی سرگزی (زابل)

رده سنی بالای 30 سال مردان: 1- حمید نظم ده (کرج) 2- علیرضا هاشمی (مشهد) 3- جواد پرگل آبرون و سید محسن فارابی (هر سه از مشهد)

رده سنی زیر 12 سال بانوان: 1- لی هسوان (کره جنوبی) 2- فاطمه مهربان (جهرم) 3- درسا زرینی و هدیه قزلباش (هر دو از کرج)

رده سنی 13 تا 17 سال بانوان: 1- لینگ یو (چین تایپه) 2- مینا رئیسی 3- کوثر آقاجانی و مهشید رحیمی (هر سه از کرج)

رده سنی 18 تا 29 سال بانوان::1- لین کائو یو (چین تایپه) 2- مهدی عقبایی (تهران) 3- زهرا ترکش (کرج) و فاطمه سادات موسوی (اصفهان)

رده سنی 30 سال به بالا بانوان: 1- فاطمه محمد علیزاده (همدان) - همتا حاجیلوئی (کرج) 3- هاله السادات امیری (اصفهان)

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 685

به "نفرات برتر رقابتهای پومسه تکاوران معرفی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نفرات برتر رقابتهای پومسه تکاوران معرفی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید