مجموعه داستان تخیلی ماهک به دست بچه ها رسید

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو ، به نقل از روابط عمومی به نشر ماهک و غول سرزمین پارچه ها و ماهک و پارچه باف های کلینجا ملینجا عناوین این دو جلد از مجموعه داستان تخیلی ماهک هستند که به قلم اعظم سبحانیان نوشته شده و در قالب کتاب های پروانه، ویژه گروه سنی ب و ج منتشر شده است.

مجموعه داستان تخیلی ماهک به دست بچه ها رسید

کتاب ماهک و غول سرزمین پارچه ها در 88 صفحه قطع وزیری با قیمت 14 هزار تومان منتشر شده است، در این کتاب می خوانیم: ماهک به خاطر نجات دادن ملکه آدم فضایی های پارچه ای از دست غول ها، سنگ درخشانی از فرمانروای آدم فضایی ها پاداش می گیرد. او با این سنگ قدرت پیدا می کند که به هر سرزمین پارچه ای برود. سرزمین پارچه ای پر از رمز و راز است که باعث می شود هر بار ماهک ماجراهای جالبی را دنبال کند.

کتاب ماهک و پارچه باف های کلینجا ملینجا در 104 صفحه قطع وزیری با قیمت 20 هزارتومان منتشر شده است. در این کتاب ماهک به خاطر نجات دادن ملکه آدم فضایی های پارچه ای از دست غول ها، سنگ درخشانی از فرمانروای آدم فضایی ها پاداش می گیرد. او با این سنگ قدرت پیدا می کند که به هر سرزمین پارچه ای برود. سرزمین پارچه ای پر از رمز و راز است که باعث می شود هر بار ماهک ماجراهای جالبی را دنبال کند.

این دو کتاب از سوی فرشته جعفری فرمند تصویرگری، مجید محبوبی ویراستاری و مجید کاظمی طراحی جلد آن ها را انجام داده است.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 2 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 844

به "مجموعه داستان تخیلی ماهک به دست بچه ها رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجموعه داستان تخیلی ماهک به دست بچه ها رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید