قلع و قمع ویلای مجلل 25 میلیاردی در تبریز

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، در راستای اعمال تبصره دو ماده 10 قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ ها، یکی از ویلاهای مجلل که ارزش ریالی معاملاتی آن 25 میلیارد تومان برآورد شده است، در اقدامی قاطع از سوی مدیریت امور اراضی آذربایجان شرقی و مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان تبریز و با همکاری دادستان عمومی و انقلاب استان و نیروی انتظامی با استفاده از تجهیزات ویژه قلع و قمع شد.

قلع و قمع ویلای مجلل 25 میلیاردی در تبریز

جهت دریافت خدمات طراحی داخلی باغ ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش خبرنگاران آذربایجان شرقی ،این ویلای مجلل که به صورت غیر قانونی در منطقه باسمنج شهرستان تبریز و در اراضی حاصلخیز کشاورزی احداث شده و در حال تکمیل شدن بود، با اقدام قاطع قضایی اداری قلع و قمع شد تا به متجاسران به قانون، هشدار جدی داده گردد که از هرگونه اقدام غیر مجاز برای تغییر کاربری در اراضی کشاورزی خودداری نمایند.

صیانت از خاک کشاورزی به عنوان بستر سازنده غذای انسان، وظیفه ای است که بر دوش امور اراضی گذاشته شده تا با اقدامات قانونی حافظ امنیت غذایی ملت باشد.

مدیریت امور اراضی استان به متجاسران و دلالان و سواستفاده نمایندگان، هشدار جدی می دهد تا از هرگونه اقدام منتهی به تفکیک، افراز، قطعه بندی و تغییر کاربری غیر مجاز در اراضی زراعی و باغ ها به صورت جدی پرهیز نمایند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 22 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 22 اردیبهشت 1400 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 1301

به "قلع و قمع ویلای مجلل 25 میلیاردی در تبریز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلع و قمع ویلای مجلل 25 میلیاردی در تبریز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید