در سال 2018 سفر کردن بسیار پر هزینه خواهد بود

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، باید ما را ببخشید که توی ذوقتان می زنیم، اما هزینه سفر کردن در سال آینده سر به فلک خواهد کشید. برای دانستن دلیل این افزایش قیمت بامجله خبرنگاران همراه باشید.

در سال 2018 سفر کردن بسیار پر هزینه خواهد بود

امسال شاهد قیمت های خیلی خوبی بودیم. پرواز رفت و برگشت به تایلند کمتر از 500 دلار! خب باید بگوییم که باید با تمام این قیمت های فو قالعاده خداحافظی کنید. نه تنها قرار است قیمت پروازتان افزایش پیدا کند بلکه هزینه هتل ها هم افزایش پیدا می کنند!

گزارشی تازه از سازمان جهانی مسافرت و شرکت مسافرتی کارلسون واگونلیت (Carlson Wagonlit) می گویند نرخ حمل و نقل هوایی در سال آینده افزایشی 3.5 درصدی خواهد داشت. اگر فکر می کنید که این خبر بدی است، دوباره فکر کنید. قیمت هتل ها هم با افزایشی 3.7 درصدی همراه خواهند بود. (خداحافظ پاریس، خداحافظ ایتالیا)

اگر شما یکی از کسانی هستی که هر روز برای رفتن به سرکار مسافت خیلی زیادی را طی می کنید، هزینه تاکسی، اتوبوس یا مترو هم 6 درصد گران خواهند شد. هیچ مسئله ای نیست، می توانید غذا را از هزینه روزتان حذف کنید!

مطمئن باشید که فریاد خواهید زد چرا همه چیز انقدر گران است؟! ساده است. اقتصاد جهانی قوی تر (می دانیم که منطقی به نظر نمی رسد) و تقاضای بیشتر. ارزان و سریع به گران تبدیل خواهد شد و شما همچنین می توانید قیمت نفت را هم برای این اتفاق مقصر بدانید.

اما یک خبر خوب کوچیک هم هست. این افزایش قیمت ها خیلی به محل زندگی شما بستگی دارد. اگر قصد سفر به آسیا و نواحی اقیانوس آرام مانند چین و هند را دارید، بدانید که به دلیل افزایش تقاضای داخلی خیلی بیشتر از قبل مجبور به هزینه خواهید شد.

به دلیل برگزاری جام جهانی در تابستان سال بعد در روسیه، افزایش قیمت ها در اروپای شرقی بیشتر از اروپای غربی خواهد بود.

کلام آخر اینکه تمام سفرهای خود را از همین الان رزرو کنید. با آرزوی سفرهای خوش. وبسایت خبرنگاران.

منبع: مجله دور و نزدیک
انتشار: 25 مرداد 1400 بروزرسانی: 25 مرداد 1400 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 1460

به "در سال 2018 سفر کردن بسیار پر هزینه خواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در سال 2018 سفر کردن بسیار پر هزینه خواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید