بازار 50 میلیاردی تبلیغات در شیپور ، تپسل و شیپور قرارداد همکاری امضا کردند

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، آژانس تبلیغات دیجیتال تپسل در قراردادی به ارزش 50 میلیارد تومان، مجری انحصاری تبلیغات در پلتفرم شیپور شد. به نظر می رسد با امضای چنین قراردادی قرار است فاصله معنادار بودجه تبلیغات دیجیتال و تبلیغات آفلاین کاهش پیدا کند.

بازار 50 میلیاردی تبلیغات در شیپور ، تپسل و شیپور قرارداد همکاری امضا کردند

پلتفرم شیپور یکی از شناخته شده ترین پلتفرم های ایرانی در زمینه نیازمندی ها است. اپلیکیشن شیپور در طول 10 سال فعالیت خود، بیشتر از 35 میلیون بار نصب شده است و توانسته است در حوزه های مختلف مانند املاک، خودرو، استخدام و...خدمات باکیفیتی به کاربران خود ارائه دهد.

هرچند که تا پیش از این، شیپور انتخابی عالی برای تبلیغات کسب وکارهای کوچک و میانه بود، با این همکاری استراتژیک با تپسل، قدرت این پلتفرم در تبلیغات به نحو چشمگیری افزایش خواهد یافت و این امکان فراهم شده است که هر کسب و کاری، بدون توجه به مقدار و مقیاس، روی این پلتفرم تبلیغ کند.

سبحان فروغی، مدیرعامل تپسل در رابطه با این همکاری و مزایای آن برای تبلیغ دهندگان می گوید: واقعیت انکار نشدنی صنعت تبلیغات، کمتر شدن فاصله فرصت های خرج کرد تبلیغات دیجیتال به نسبت تبلیغات آفلاین است. کسب و کارهایی نظیر شیپور می توانند در کنار دیجیتالی و قابل رصد بودن لحظه ای، نقش و جایگاه آگاهی از برند و مشروعیت بخشی را مشابه با تبلیغات آفلاین برای تبلیغ دهندگان فراهم نمایند.

حمیدرضا پاکروان، مدیرعامل شیپور نیز این همکاری را گامی مهم در جهت توسعه تبلیغات برندها در فضای آنلاین دانست.

در شش ماه گذشته، آژانس تبلیغات دیجیتال تپسل، با هدف فراهم کردن دسترسی بالا به ناشران بزرگ و باکیفیت ایرانی برای تبلیغ دهندگان خود، از انعقاد قرارداد همکاری با رسانه های بزرگی مانند اسنپ کلاب، اپلیکیشن آخرین خبر، مجموعه رسانه های گروه خبری دنیای اقتصاد و...خبر داده است.

منبع: همگردی
انتشار: 18 اردیبهشت 1403 بروزرسانی: 18 اردیبهشت 1403 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 2005

به "بازار 50 میلیاردی تبلیغات در شیپور ، تپسل و شیپور قرارداد همکاری امضا کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازار 50 میلیاردی تبلیغات در شیپور ، تپسل و شیپور قرارداد همکاری امضا کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید