شروع به کار دبیرخانه جشنواره فیلم پروین اعتصامی در کاخ نیاوران

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، با حضور مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، شورای سیاستگذاری جشنواره فیلم پروین اعتصامی به ریاست احمد مسجد جامعی در کاخ نیاوران شامگاه 26 مهرماه تشکیل جلسه داد.

شروع به کار دبیرخانه جشنواره فیلم پروین اعتصامی در کاخ نیاوران

جهت دریافت خدمات طراحی ویلاهای کوچک با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران در این نشست که کمال تبریزی، علی معلم، هادی منبتی، پریوش نظریه، فرناز قیصری پور به عنوان اعضای شورا حضور داشتند، مازیار رضاخانی دبیر جشنواره گزارشی از عملکرد ادوار گذشته جشنواره ارائه کرد و مسائل و مسائل پیش روی جشنواره را مطرح نمود.

سلطانی فر بر اهمیت برگزاری این جشنواره تأثیر گذار بر هر چه با شکوه تَر برگزار شدن این دوره و حمایت سازمان میراث فرهنگی تاکید نمود.

احمد مسجد جامعی نیز از حمایت معاون رئیس جمهور در استقرار دبیرخانه جشنواره فیلم پروین اعتصامی در کاخ نیاوران تشکر و قدردانی کرد.

مازیار رضاخانی از همیاری های رحمت الله رئوف حنان، مدیرمجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران قدردانی کرد و گفت: امیدوارم در کنار شما جشنواره پروین دوران بالندگی خود را تجربه کند.

همچنین مازیار رضاخانی از حمایت های شهیندخت مولاوردی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده و دکتر مونسان مدیر عامل منطقه آزاد کیش در برگزاری این دوره از جشنواره قدردانی کرد و پرچم این دوره از جشنواره را توانمند سازی زنان و بازتاب نشاط در خانواده و نقش زن در تحکیم بنیان خانواده را به اهتزاز در خواهد آورد.

شورای سیاستگذاری جشنواره درپایان جلسه لزوم توجه به مسائل و آسیب های اجتماعی زنان و خانواده و ترویج و شناخت مادر ایرانی- اسلامی و شناسایی زنان تأثیر گذار در حوزه های مختلف علمی، فرهنگی، هنری و دینی را در دستور کار جشنواره قرارداد.

حضور نماینده معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران در این جلسه حاکی از حمایت های آینده این معاونت از این دوره جشنواره خواهد بود.

رویکردهای این دوره از جشنواره پس صدور مجوز برگزاری از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشست رسانه ای به اطلاع سینماگران کشور خاصه فیلمسازان زن خواهد رسید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 417

به "شروع به کار دبیرخانه جشنواره فیلم پروین اعتصامی در کاخ نیاوران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع به کار دبیرخانه جشنواره فیلم پروین اعتصامی در کاخ نیاوران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید