سبک زندگی

راهنمای 4 مرحله ای سایه چشم دنباله دار

برای کشیدن خط چشم حتما لازم نیست از خط چشم استفاده کنیم بلکه با سایه هم می توانیم خط چشم های دنباله دار زیبایی بکشیم. در ادامه طی 4 مرحله یاد می گیریم که چگونه با سایه خط چشم بکشیم.

16 آذر 1398

اکوسیستم استارتاپی ترکیه روبه توسعه یا احتضار

ارسو ابلک (ERSU ABLAK)، خبرنگار و کارآفرین ترکی، معتقد است که اکوسیستم استارتاپی این کشور به بازسازی احتیاج دارد. او می گوید: مشاهده می کنم که اکوسیستم استارتاپی کشور در حال احتضار است.

2 آذر 1398

مدهای خطرناکی که در گذشته قربانیان زیادی داشتند

وقتی به عکس های زیبای قدیمی نگاه می کنیم هرگز به این فکر نمی کنیم که آن ها برای رسیدن به این زیبایی چه تلاش هایی کرده اند. مدهایی که در گذشته بسیار گران قیمت و برای سلامت جسمی خطرناک بوده اند.

29 آبان 1398

وضعیت 100 دانشگاه عربی در یک نظام رتبه بندی جهانی

دکتر جعفر مهراد در گفتگو با خبرنگاران اضافه نمود: نظام رتبه بندی کیو اس (QS) نتایج رتبه بندی دانشگاه های کشورهای عربی را منتشر کرد. بر اساس این رتبه بندی تعداد 15 کشور عربی، در این رتبه بندی شرکت کرده اند. داده ها از 2 هزار و 500 واحد استخدام کننده و 3 هزار و...

19 آبان 1398

10 دره زیبای جهان

کوه های عظیم و دره ها نمادی از عظمت در پهنای این کره خاکی هستند. اما اکثر دره ها، در سایه این کوه های بزرگ پنهان می شوند. با این وجود، دره ها اغلب مناظر مطبوع، خوشایند و دلپذیری چون آبشار ها، دریاچه های نیلگون، شگفتی های زیستی و مکان های خوش منظره ای را...

14 آبان 1398

کشف یک ماده عجیب در دهانه ماه

فضاپیمای چینی که سوم ژانویه با موفقیت توانست روی نیمه پنهان ماه بنشیند، ماده ای عجیب در دهانه ماه کشف کرده است.

10 آبان 1398

ضرورت بهره گیری از رسانه برای افزایش دانش علوم شناختی در جامعه

عضو هیأت علمی دانشگاه شهید بهشتی با اشاره به تاثیرات رسانه در ترویج دانش علوم شناختی گفت: باید بتوانیم از رسانه برای افزایش دانش علوم شناختی جامعه استفاده کنیم.

3 آبان 1398

تنهایی جایی در دنیا که می توانید روی هوا راه بروید!

پیاده روی در بالای برج سی ان کانادامی خواهیم در این مطلب شما را به یکی از ترسناکترین مسیرهای دنیا در کانادا ببریم. جایی که قرار است روی هوا راه بروید!

27 مهر 1398

نام و نماد اندروید Q تغییر خواهد کرد

گزارشها حکایت از آن دارند که گوگل به زودی نام و نماد اندروید Q را تغییر خواهد داد. این موضوع با هدف ایجاد تغییراتی بصری برای کاربران انجام می شود.

17 مهر 1398