کانادا فرایند تحلیل اطلاعات جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی را به تعویق انداخت

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، کانادا به ایران گفت که فرایند بارگزاری و تحلیل اطلاعات جعبه های سیاه هواپیمای اوکراینی برای مدتی نامحدود به تعویق بیافتد.

کانادا فرایند تحلیل اطلاعات جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی را به تعویق انداخت

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ویزای مالتیپل کانادا تضمینی هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای کانادا، ویزای مالتی 5 ساله کانادا با دعوتنامه معتبر دریافت کنید.

کانادا طی این هفته به ایران اعلام نمود که پیش برد فرایند بارگزاری و تحلیل[اطلاعات] جعبه های سیاه هواپیمای اوکراینی که چند ماه پیش در ایران به اشتباه مورد هدف قرار گرفته و در پی آن 176 تن از هم وطنان و شهفرایندان دیگر کشورها جان خود را از دست دادند،به مدت نامحدود به تعویق بیافتد.

این شبکه خبری به نقل از یک مقام ایرانی اعلام نموده است که نمایندگانی از هشت کشور دعوت شده بودند تا به آزمایشگاهی در اروپا بفرایند تا فرایند بارگزاری اطلاعات را شروع نمایند، اما این کشورها درخواست کردند که این امر به خاطر بیماری همه گیر[ویروس کرونای جدید] به تعویق بیافتد. در حال حاضر، برنامه ریزی سفر برای بعضی کشورها به دلیل کووید-19[ویروس کرونای جدید] غیرممکن است.

یک مقام کانادایی نیز تایید کرد که ایران قاطعانه پاسخ داده است که سفر کردن در حال حاضر غیر ممکن است و احتمالا در فرصت دیگری انجام می گردد.

کتی فاکس، رئیس هیئت امنیت حمل ونقل کانادا گفت که کشورها می خواهند نمایندگان خودشان شخصا در بارگزاری اطلاعات حضور داشته باشند.

او در یک بیانیه اظهار کرد:همینطور، بارگزاری و تحلیل جعبه های سیاه باید تازمانی که شرایط به اندازه کافی برای سفری امن فراهم باشد، به تعویق بیافتد. فعلا پیش بینی این که چه زمانی اتفاق می افتد امکان پذیر نیست.

منبع: خبر فوری
انتشار: 9 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 706

به "کانادا فرایند تحلیل اطلاعات جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی را به تعویق انداخت" امتیاز دهید

1 کاربر به "کانادا فرایند تحلیل اطلاعات جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی را به تعویق انداخت" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کانادا فرایند تحلیل اطلاعات جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی را به تعویق انداخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید