هیات تجاری کانادا در راه ایران

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، استان ثروتمند و فرانسوی زبان کبک کانادا به زودی هیات رسمی تجاری به ایران اعزام می نماید تا از این طریق به شرکت های کبکی یاری کند قراردادهایی با ایران در بخش آلومینیوم به دست آورند.

هیات تجاری کانادا در راه ایران

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و آبشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

کبک هر سال با هدف یاری به شرکت های این استان کانادا در راه دستیابی به قراردادهای جدید، هیئت هایی تجاری به کشورهای مختلف، اعزام می نماید. اما ایران در پانزده سال گذشته هرگز در میان مقصدهای تجاری این هیئت ها قرار نداشته است. اما این وضع دیگر تغییر نموده است و در اوایل ماه مه آینده، کبک هیئت تجاری به جمهوری اسلامی ایران اعزام خواهد نمود.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از شبکه خبر، روک پاکت، از وزارت اقتصاد، علوم و نوآوری ریاست این هیئت را به عهده خواهد داشت.

این هیئت به طور عمده شامل شرکت هایی خواهد بود که در حوزه آلومینیوم و به خصوص فراوری و ساخت تجهیزات و ارائه خدمات برای شرکت ها و کارخانه های آلومینیوم سازی، فعال هستند.

به گزارش پایگاه اینترنتی رادیو کانادا: آقای پاکت در این زمینه گفته است که ایران میخواهد میزان فراوری آلومینیوم خود را تا سال 2025 به پنج میلیون تن در سال برساند که رقم بسیار بزرگی است. با برداشته شدن بخش قابل توجهی از تحریم های بین المللی ایران، شرکت های کبکی می توانند به ایران در راه رسیدن به این هدف یاری نمایند.

پاکت در این زمینه افزوده است: با معیارهایی که ما در نظر گرفته ایم، این شاید بهترین بازار در ده تا پانزده سال آینده در حوزه آلومینیوم در دنیا است و ما فکر می کنیم توسعه این صنعت در ایران اتفاق می افتد.

منبع: اقتصاد ایران
انتشار: 7 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 566

به "هیات تجاری کانادا در راه ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیات تجاری کانادا در راه ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید