مسئولیت 14 دستگاه در مبارزه با سرقت

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، خبرنگاران/خوزستان استاندار خوزستان گفت: مسائل سرقت فقط مربوط به حوزه انتظامی نیست و حداقل 14 دستگاه در این زمینه مسئول هستند و باید جوابگو باشند.

مسئولیت 14 دستگاه در مبارزه با سرقت

غلامرضا شریعتی در کمیسیون مبارزه با سرقت در خوزستان اظهار کرد: مطابق با مصوبه و دستورالعمل شورای امنیت کشور، دستگاه های استان ها موظف شده اند که کمیسیون های مبارزه با سرقت در سطح استاندار، فرماندهان انتظامی، مسئولان ذیربط و دستگاه های مختلف که در این زمینه نقشی دارند را مسئول سازی نمایند و از آن ها پاسخ بخواهند.

به گزارش خبرنگاران به نقل از پایگاه خبری پلیس، وی با تاکید بر اینکه مسائل سرقت فقط مربوط به حوزه انتظامی نیست و حداقل 14 دستگاه در این زمینه مسئول هستند و باید جوابگو باشند، اضافه کرد: اقدامات و عملکردی که دستگاه ها باید انجام دهند و کارکرد آن می تواند در زمینه سرقت یاری نماینده و کاهش دهنده باشد و این اقدامات بعد از این به وسیله این کمیسیون پیگیری خواهد شد.

شریعتی اعلام کرد: کمیسیون مبارزه با سرقت ماهانه برگزار و از دستگاه های مسئول نسبت به رفتار و عملکرد آن ها پاسخ می خواهیم تا ان شاءالله بتوانیم در این راستا تمهیداتی را فراهم و نتایج خوبی را به دست آوریم.

استاندار خوزستان اعلام کرد: دستگاه ها پای کار هستند تا ان شاءالله بتوانیم جنبه عملیاتی آن را بیشتر کنیم و مردم هم نتایج آن را لمس نمایند.

خوزستان جزو سه استان برتر کشور در کشف سرقت ها

در ادامه سردار حیدر عباس زاده فرمانده انتظامی خوزستان با بیان اینکه یکی از دغدغه ها و نگرانی مردم در حوزه امنیت داخلی در استان موضوع سرقت ها و جرایم خشن است، اظهار کرد: مجموعه نیروی انتظامی کوشش های بسیار خوب و ارزشمندی با همکاری و حمایت اعضای شورای تامین استان به خصوص استاندار و دستگاه های قضائی برای کنترل و مهار سرقت ها در سطح استان انجام داده اند.

این مقام ارشد انتظامی توضیح داد: الحمدلله در استان خوزستان کوشش های بسیار خوبی برای اقدامات پیشگیرانه در برخورد با مجرمان صورت گرفته به نحوی که در کشفیات سرقت ها و جرایم خشن، نیروی انتظامی با همکاری و حمایت دستگاه قضائی توانستنه جزو سه استانی باشد که بیشترین کشفیات سرقت ها را در سطح کشور. داشته است.

فرمانده انتظامی خوزستان اعلام کرد: امیدواریم با همکاری همه دستگاه های مرتبط بتوانیم در راستای تامین نظم و امنیت داخلی استان به ویژه کنترل و مهار سرقت ها به نحوی عملکرد داشته باشیم که رضایتمندی مردم خوب و شریف استان را از مجموعه دستگاه های امنیتی و انتظامی در پی داشته باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 769

به "مسئولیت 14 دستگاه در مبارزه با سرقت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسئولیت 14 دستگاه در مبارزه با سرقت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید