قیمت آپارتمان های نقلی تهران امروز 6 آذر 99؛ بیشترین ملک های فروشی در کدام منطقه تهران است؟

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، از تازه ترین تحولات بازار معاملات مسکن شهر تهران نشان می دهد در یک هفته گذشته در حالی فرایند افزایش حجم عرضه واحد های مسکونی به بازار مسکن مناطق مختلف شهر تهران که از حدود یک ماه قبل شروع شده بود ادامه یافته و حجم عرضه به بازار بیشتر شده است که در این میان عرضه واحد های مسکونی نقلی هم نسبت به گذشته با افزایش همراه شده است. آنالیز ها حاکی است در حالی حجم عرضه واحد های مسکونی به دنبال کاهش ریسک های غیراقتصادی طی حدود یک ماه اخیر به بازار مسکن افزایش یافته بود که در این میان سهم واحد های نقلی از این افزایش عرضه نسبت به سایر بازه های متراژی آپارتمان کمتر بود.

قیمت آپارتمان های نقلی تهران امروز 6 آذر 99؛ بیشترین ملک های فروشی در کدام منطقه تهران است؟

جهت دریافت خدمات پتینه کاری ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

اما طی روز های اخیر تعداد فایل های عرضه شده به بازار معاملات مسکن با مساحت تا 55 مترمربع نیز افزایش یافته است. از این واحد ها در بازار معاملات مسکن با تعبیر واحد های مسکونی نقلی یا آپارتمان های ریزمتراژ یاد می گردد. عمده واحد های مسکونی با مساحت کمتر از 55 مترمربع در مناطق نیمه جنوبی شهر تهران ساخته شده و به وسیله بازار مسکن این مناطق به متقاضیان معرفی می شوند هر چند در سایر مناطق به خصوص مناطق مصرفی نیمه شمالی تهران همچون مناطق 4 و 5 نیز این نوع واحد ها به وفور یافت می شوند.

با این حال، هم اکنون عمده واحد های مسکونی نقلی که به بازار معاملات مسکن شهر تهران عرضه شده اند مربوط به نیمه جنوبی شهر به خصوص مناطق 9 و 10 هستند. در مناطق واقع در مرز نیمه شمال شرق و جنوب شرق تهران نیز عرضه قابل توجهی از این گروه از واحد ها وجود دارد که سطح قیمتی آن ها به طور متوسط از سطح قیمت واحد های مشابه در مناطق غربی مناسب تر است. از این رو این مناطق به متقاضیانی که بودجه محدودتری برای خرید آپارتمان های ریزمتراژ در اختیار دارند، پیشنهاد می شوند.

منبع: فرارو
انتشار: 5 دی 1399 بروزرسانی: 5 دی 1399 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 1038

به "قیمت آپارتمان های نقلی تهران امروز 6 آذر 99؛ بیشترین ملک های فروشی در کدام منطقه تهران است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت آپارتمان های نقلی تهران امروز 6 آذر 99؛ بیشترین ملک های فروشی در کدام منطقه تهران است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید