قتل کارگر باربری در پارک

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، درگیری دو پسر جوان در یکی از بوستان های تهران منجر به قتل یکی از آن ها شد.

قتل کارگر باربری در پارک

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از خبرنگاران، ساعت 2 بعد از ظهر روز اول بهمن دختر نوجوانی با اورژانس تماس گرفت و از مجروح شدن دو پسر 21 و 22 ساله در نزدیکی پارکی در خیابان بعثت، منطقه جوادیه اطلاع داد. با اعلام این خبر امدادگران راهی محل شدند، اما قبل از رسیدن آن ها پسر 22 ساله که از ناحیه پهلو مورد اصابت جسمی نوک تیز مانند چاقو قرار گرفته بود تسلیم مرگ شد.

به دنبال مرگ پسر جوان، مأموران کلانتری 117 جوادیه، موضوع را به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند. به دستور بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی پایتخت تحقیقات در این خصوص شروع و تیم جنایی دقایقی بعد راهی محل حادثه شدند. دومین زخمی که او نیز از ناحیه پهلو مصدوم شده بود به بیمارستان منتقل شد.

با حضور در محل دختر 16 ساله ای که گزارش این نزاع خونین را به اورژانس اعلام نموده و شاهد حادثه بود، گفت: 6 ماه قبل در اینستاگرام با پسری به نام ارشیا آشنا شدم. امروز با او قرار گذاشتم و داخل پارک نشسته بودیم که ناگهان پسری برایمان مزاحمت ایجاد کرد.

او ادامه داد: از روی جایگاه پارک بلند شدیم تا از آنجا برویم که دوباره مقتول به سراغ ما آمد و این بار با ارشیا درگیر شدند او ناگهان چاقویی از جیبش درآورد و به پهلوی ارشیا ضربه ای زد. ارشیا که سعی داشت از خود دفاع کند، چاقو را از دستش گرفت. پسر جوان مقاومت می کرد که یک دفعه چاقو به پهلوی او فرو رفت در حالی که هر دو نفر زخمی شده بودند من با اورژانس تماس گرفتم، اما قبل از اینکه امدادگران برسند، پسر جوان تسلیم مرگ شد.

در تحقیقات میدانی که از سوی کارآگاهان پلیس آگاهی پایتخت صورت گرفت نیز معین شد پارکی که در آن درگیری و درنهایت جنایت اتفاق افتاده است، پاتوق مقتول بوده است.

در ادامه تحقیقات خانواده مقتول نیز شناسایی شدند. پدر مقتول به مأموران گفت: پسرم در باربری کار می نماید و روز حادثه نیز به قصد رفتن به محل کارخانه را ترک کرد. تصور می کردم که پسرم در محل کارش است که مأموران تماس گرفتند و از قتل او اطلاع دادند.

بازپرس مصطفی واحدی دستور تحقیقات از متهم 21 ساله پس از بهبودی را صادر کرد تا انگیزه اصلی این جنایت معین گردد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 5 اسفند 1399 بروزرسانی: 5 اسفند 1399 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 1152

به "قتل کارگر باربری در پارک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قتل کارگر باربری در پارک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید