سریال شرم در خاوران تمام شد

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، سریال شرم بعد از 4 ماه فیلمبرداری در پردیس تئاتر خاوران به پایان رسید؛ سریالی که از کارکشته ها تا بازیگران کم تجربه تر را در مقابل دوربینش حاضر کرده است.

سریال شرم در خاوران تمام شد

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، شرم نام سریال جدید تلویزیون است که بعد از 4 ماه در پردیس تئاتر تهران به فیلمبرداری اش پایان داد. این سریال در لوکیشن های مختلفی جلوی دوربینِ احمد کاوری رفت. در کنار حضور بازیگران کارکشته ای همچون ابوالفضل پورعرب و اردلان شجاع کاوه، آخرین روزهای حضور سیروس گرجستانی در این مجموعه تلویزیونی رقم خورد.

بعد از درگذشت این هنرمند به یادماندنی جهانی تصویر، گروه به سراغ بازیگر دیگری به نام سیاوش طهمورث رفتند که امیر پوروزیری تهیه کننده این سریال گفته بود: وقتی خبر فوت آقای گرجستانی را شنیدیم قاعده کار این است که ندانی باید چه کار کنی و چطور ادامه بدهی. ما مجبور بودیم ادامه دهیم و فکر کنیم چطور پیش برویم.. بیش از 200 دقیقه با سیروس گرجستانی ضبط کرده بودیم و این لحظات بسیار لذت بخش بودند. بسیاری به ما می گفتند عاقبت فیلم چه می شود و بدون حضور ایشان چه می کنید و ما گفتیم حضور ایشان خیلی برای ما مهم است. نشستیم و فکر کردیم گزینه های مختلف پیشروی ما بود که ترجیح دادیم نقش حذف نشود.

او درباره حضور سیاوش طهمورث به جایِ مرحوم گرجستانی، توضیح داد: بعد از اینکه تصمیم گرفتیم نقش حذف نشود، به سراغ ایده های دیگر رفتیم مثل بدلسازی و شبیه سازی که چند پلان گرفتیم اما واقعیت این بود که ما به بازیگر حرفه ای برای پیش بردن این نقش و داستان مربوط به کاراکتر نیاز داشتیم. خواستیم با بیننده صادق باشیم بنابراین به سراغ گزینه ای در حد و اندازه های گرجستانی برویم و سیاوش طهمورث انتخاب شد. جالب است که سیروس گرجستانی در تئاتر بسیار درخشان معرکه در معرکه به نویسندگی طهمورث و داود میرباقری و البته کارگردانی خود طهمورث بازی کرده بود. به همین خاطر به سراغ او رفتیم.

داستان سریال شرمدو شخصیت محوری و اصلی دارد؛ اولین کاراکتر محوری شرم را ابوالفضل پورعرب ایفا می کند که در مقطع جدی داستان واقع شده است و نقش دوم و مهمِ شرم را فاطمه گودرزی بازی می کند. داستان، مثلت جوانی دارد که الهام طهموری، میلاد میرزایی و نیما نادری بازیگران آنند.

الهام طهموری یکی از بازیگران این سریال تلویزیونی است. او نقش دختر فاطمه گودرزی یا پوران داستان را ایفا می کند. طهموری در پاسخ به این سؤال که چه چیزی و نکته ای شما را وسوسه کرد تا در سریال شرم ایفای نقش کنید، گفت: خیلی چیزها. یکی از آنها کاوری و دیگری بازیگران مقابلم و پارتنرها برای کم کسی پیش می آید. اگر به بازیگری که چنین ترکیب بازیگرانی دارد ، کار پیشنهاد شود برایش دلچسب است. پارتنرهایی مثل ابوالفضل پورعرب و فاطمه گودرزی، جهان دیگری به روی من باز کرد. من اینجا دختر خانم گودرزی ام و برایم جالب است شبی با ایشان کار داشته باشم استرس ندارم و با نهایت اعتماد به نفس جلوی دوربین قرار می گیرم.

سریال شرم بر اساس فیلمنامه ای از سعید فرهادی و با حضور بازیگرانی چون ابوالفضل پورعرب، فاطمه گودرزی، فریبا متخصص، نسیم ادبی، سید مهرداد ضیایی، آشا محرابی، الهام طهموری، میلاد میرزایی، نیما نادری و مرحوم سیروس گرجستانی به تولید رسیده است.

پیگیری ها نشان می دهد این ملودرام تلویزیونی قرار است بعد از مجموعه 021 از شبکه سه سیما پخش شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 آذر 1399 بروزرسانی: 16 آذر 1399 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 999

به "سریال شرم در خاوران تمام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سریال شرم در خاوران تمام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید