رگ خواب ذوب آهن در دستان حسینی، تغییرات جواب داد

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، ذوب آهن با پیروزی مقابل صنعت نفت آبادان سومین پیروزی خود را در 5 ملاقات گذشته تحت راهنمایی مجتبی حسینی تجربه کرد.

رگ خواب ذوب آهن در دستان حسینی، تغییرات جواب داد

به گزارش خبرنگاران، پس از حضور مجتبی فریدونی مدیرعامل جدید و مجتبی حسینی روی نیمکت ذوبی ها شرایط این تیم نسبت به نیم فصل اول دگرگون شده است. ذوبی ها با این که در ملاقات اول نیم فصل دوم مقابل فولاد و همچنین ملاقات با پیکان شکست خوردند اما تغییرات مشهودی نسبت به نیم فصل اول داشته اند.

تیمی که در بیشتر بازی هایش دو سه گل دریافت می کرد و شکست های زیادی را تجربه می کرد، در5 بازی رسمی گذشته خود با راهنمایی مجتبی حسینی 3 پیروزی به دست آورده است و کم گل می خورد. تفکر و تجربه حسینی در تیمی که سال ها سابقه حضور در آن را داشته باعث شده تغییرات مثبتی در این تیم اتفاق بیفتد و شرایط را برای ادامه کار متفاوت تر از گذشته کند.

نقطه عطف باشگاه ذوب آهن حضور مدیرعامل جدید و فوتبالی این تیم است که توانسته روحیه پیروزی را در این تیم تزریق کند. مجتبی فریدونی در اوایل حضورش در سمت مدیرعاملی باشگاه ذوب آهن با حضور در تمرین ذوبی ها کاری متفاوت انجام داد. او به اعضای تیم کتاب برد از رختکن آغاز می گردد نوشته جان کورتون و مایک اسمیت را به اعضای تیم هدیه داد.

جوی که در جمع شاگردان حسینی حاکم است نشان می دهد این تیم قصد شکست خوردن ندارد و اعضای تیم فوتبال ذوب آهن آماده ادامه راه متفاوت خود نسبت به نیم فصل اول هستند. مجتبی حسینی نیز شرایط تیمش را خوب می داند و رگ خواب ذوب آهن را در دستان خود دارد.

مجتبی حسینی پس از پیروزی تیمش مقابل صنعت نفت آبادان گفت: تا آخر بازی مسلط به بازی بودیم و فکر کنم در هیچ بازی ای نتوانسته بودیم به اندازه این بازی موقعیت ایجاد کنیم. متاسفانه نتوانستیم از موقعیت های مان استفاده کنیم ولی خداراشکر با یک بازی مقتدرانه، بدون این که موقعیتی به تیم حریف بدهیم، توانستیم یک برد شیرین کسب کنیم.

او درباره اردوی این تیم در عید نوروز و شرایط ذوبی ها بعد از حضورش گفت: ما یک اردوی پنج روزه داشتیم و نه جلسه تمرین برگزار کردیم و یک بازی محبت آمیز داشتیم که اردوی خوبی بود. من زمانی که به ذوب آهن اضافه شدم، زمانی برای تمرین نداشتم ولی این اردو به من یاری کرد که ایده ام را به بازیکنان منتقل کنم. خداراشکر باز فرصت داریم که بازیکنان را از نظر بدنی بیشتر آماده کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1400 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 1270

به "رگ خواب ذوب آهن در دستان حسینی، تغییرات جواب داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رگ خواب ذوب آهن در دستان حسینی، تغییرات جواب داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید