دکوراسیون داخلی منزل

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، رپرتاژ آگهی - وحید صلاحی یک متخصص برتر و شناخته شده در حوزه طراحی داخلی است که برای موفقیت در حیطه شغلی طراحی دکوراسیون می توانید از آموزش های مجازی این مدرس با تجربه استفاده کنید. پس از اتمام دوره هم می توانید طرح کاراموزی مجازی سایت آموزش وحید اصلاحی را بگذرانید تا برای ورود به بازار کار آماده شوید. غیر از آموزش های پولی، بسیاری آموزش رایگان هم در این سایت مطرح وجود دارد که در هر ساعت از شبانه روز می توانید به محتوای باکیفیت و کاربردی دوره ها دسترسی داشته باشید. گفته می شود افرادی که تجربه حضور در دوره های اموزش اتوکد را داشته اند، توانسته اند درآمد زیادی از این طریق بدست بیاورند. اگر دوست دارید تا تغییر چشمگیری در میزان درآمد ماهیانه شما ایجاد شود، بهتر است هر چه زودتر در این دوره ها شرکت کنید. همراه ما باشید تا درباره پکیج آموزش طراحی داخلی این استاد متبحر صحبت کنیم.

دکوراسیون داخلی منزل

پکیج آموزش طراحی داخلی با وحید صلاحی

وحید صلاحی که مدرس دوره های آموزش طراحی داخلی در ایران است، در سه حوزه طراحی، نظارت و اجرا دارای تخصص و مهارت کافی است. این مهارت کافی در نمونه کارهای به اشتراک گذاشته شده در سایت وحید صلاحی دیده می شود. در صورتی که قصد دارید تا بهترین دوره های جامع اموزش اتوکد و طراحی داخلی را تهیه کنید، انتخاب بسته های آموزش این متخصص را در اولویت قرار بدهید.

** آموزش طراحی داخلی

چیدمان منحصربه فرد و ایده آل همان چیزی است که همه افراد به دنبال آن هستند. این نتایج مثبت، حاصل تجربه افراد از شرکت در دوره های آموزش طراحی داخلی کارشناسانی مانند وحید صلاحی است. به طور معمول در ابتدای دوره های تخصصی، فاکتورهای زیبایی شناسی یک مکان به افراد حاضر در دوره آموزش داده می شود. پیمودن این مرحله ممکن است زمان بَر باشد و مجبور باشید تا زمان بیشتری را صرف یادگیری طراحی داخلی کنید. با آموزش های کاربردی و استاندارد سایت وحید صلاحی می توانید سرعت یادگیری مباحث مرتبط با معماری را چندین برابر کنید.

** اموزش اتوکد

بعد از فراگیری مباحث زیبایی شناسی در سایت وحید صلاحی نوبت به یادگیری اتوکد می رسد. اتوکد یک نرم افزار کاربردی برای طراحی دو بعدی و سه بعدی مکان ها به شمار می رود. شما در محیط این نرم افزار می توانید به ترسیم نقشه های مهندسی یک محیط بپردازید. دانشجویان رشته معماری و عمران با این محیط پرکاربرد اتوکد آشنایی دارند و می دانند که اگر نرم افزاری مانند اتوکد نبود، امکان نداشت که طراحی داخلی را با بیشترین دقت و ظرافت انجام داد. با فراگیری اتوکد می توانید سازه های بزرگ و پیچیده را در کمترین زمان طراحی کنید و یک خروجی باکیفیت از نتایج کار خود بگیرید.

وحید صلاحی در اموزش اتوکد به مباحث و مفاهیم ابتدایی اشاره می کند. انتخاب کردن خط یا شکل مورد نظر، جابجایی، آینه و فرمان Scale از نمونه سرفصل های ابتدایی این دوره پرکاربرد در حوزه طراحی داخلی به شمار می فرایند. تمامی مباحث گفته شده، با لحنی صمیمی و گویا به شما آموزش داده خواهد شد. پس جای نگرانی برای شما وجود ندارد. بعد از گذراندن سرفصل های مقدماتی اموزش اتوکد می توانید کاربرد دکمه های رایج و پراستفاده در اتوکد را فرابگیرید.

  • کاراموزی مجازی

با وجود بیماری کرونا، یادگیری فنی طراحی داخلی مقداری سخت شده است. با توجه به این موضوع، وحید صلاحی توانسته است این امکان را برای شرکت کنندگان در دوره های طراحی داخلی فراهم آورد که بتوانند کاراموزی مجازی داشته باشند و سرعت پیشرفت خود را چندین برابر کنند. تعداد سرفصل های این دوره کاربردی، 16 موضوع مهم است که صفر تا صد مباحث حضور در محیط کار به شما آموزش داده می شود. آنچه را که قرار است در کاراموزی مجازی وحید صلاحی فرابگیرید، عبارتند از:

  1. ارائه اطلاعات کامل از محل کار و فعالیت

کاراموزی مجازی وحید صلاحی از کیفیت بالایی برخوردار است؛ چرا که در وهله نخست سعی می شود تا تمامی اطلاعات کامل از شرح محیط کار و فعالیت به شما داده شود. در این مرحله، تمام آنچه شما برای حضور مستمر در محل کار نیاز دارید، ارائه داده می شود. قوانین کار و شرایط محیطی کار از جمله مهم ترین مواردی هستند که به شما ارائه می شوند.

  1. بیان تیپ های شخصیتی افراد در حین کار

شناخت تیپ شخصیتی افراد هم پیش از شروع اساسی طراحی داخلی الزامی است. وحید صلاحی جزو معدود کارشناس های معماری می باشد که این موضوع را به طور موشکافانه بررسی کرده است. از همین جا می توان پی برد که کیفیت مراحل بعدی دوره کاراموزی مجازی به چه صورت است.

  1. شرح وظایف افراد در سه حوزه طراحی، نظارت و اجرا

طراحی، نظارت و اجرا، سه مرحله مهم در طراحی داخلی هستند که هر فرد فعال در این حوزه باید وظایف آن ها را بداند. وحید صلاحی هم این موضوعات مهم را در سومین جلسه از کاراموزی مجازی به همه کارآموزان حاضر در دوره ارائه می کند.

دلیل بالا بودن کیفیت این مراحل، اهمیت خواسته کارفرما است که در موفقیت انجام یک پروژه، حرف اول را می زند.

  1. بررسی شرایط ساختمان

خیلی فرق دارد که شما می خواهید یک ساختمان قرار گرفته شده در ضلع شمالی را بسازید یا ساختمان جنوبی را طراحی داخلی کنید. در دوره کاراموزی وحید صلاحی پیش از اجرای هر گونه کار عملی به شما آموزش داده می شود که چگونه بتوانید بهترین سبک را برای طراحی دکوراسیون یک ساختمان خاص در نظر بگیرید.

  1. بازدید از پروژه و ورود به محیط اتوکد

وحید صلاحی به شما می گوید که در ادامه پروژه باید چه مراحلی را طی کنید. در این مرحله که تمام جزئیات را می دانید، باید به نرم افزار اتوکد بروید و مطابق با اموزش اتوکد قادر خواهید بود تا طراحی خود را انجام دهید.

  1. بررسی و تحلیل فونداسیون های پرکاربرد

در صورتی که طراحی داخلی شما مورد تایید مدرس دوره، یعنی وحید صلاحی بود، می توانید درباره فونداسیون های پرکاربرد و استاندارد در حوزه طراحی داخلی وارد فاز عملی پروژه کاراموزی مجازی شوید.

  1. بیان چگونگی اجرای طبقات

بعد از بررسی فونداسیون، باید نحوه اجرای طبقات را برای مدیر پروژه شرح دهید. در این مرحله حساس، وحید صلاحی به شما کمک می کند تا بهترین راه های اجرای طبقات را انتخاب کنید و ادامه طراحی داخلی را پیش ببرید. مراحل 8 تا 16 کاراموزی مجازی در سایت وحید صلاحی درج شده است. در صورتی که شما هم شیفته کار در حوزه طراحی داخلی هستید، می توانید مرحله به مرحله کاراموزی مجازی را در وبسایت رسمی این مدرس پیگیری کنید.

بعد از سرانجام دوره کاراموزی مجازی مدرک معتبر که رزومه فوقالعاده ای هستش به کاراموزها از طرف مهندس وحید صلاحی اهدا میشود .

منبع: شفقنا اقتصادی
انتشار: 22 اسفند 1399 بروزرسانی: 22 اسفند 1399 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 1185

به "دکوراسیون داخلی منزل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دکوراسیون داخلی منزل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید