شروع کلاس های جبرانی دانشجویان دانشگاه علم و صنعت ایران

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، معاون آموزشی دانشگاه علم و صنعت ایران گفت: مطابق تقویم آموزشی دانشگاه، آخرین روز برگزاری کلاس ها 25 اسفندماه بود اما اعلام کردیم دانشجویانی که به هر دلیلی نتوانستند در کلاس ها حاضر شوند می توانند از 26 تا 28 اسفند ماه در کلاس های جبرانی شرکت نمایند.

شروع کلاس های جبرانی دانشجویان دانشگاه علم و صنعت ایران

ابوالفضل واحدی معاون آموزشی دانشگاه علم و صنعت ایران در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی مجله سینمایی گوگوریو درباره آموزش های مجازی و فعالیت های این دانشگاه گفت: دانشگاه علم و صنعت ایران تصمیم گرفت از 10 اسفندماه تمام کلاس های نظری را به صورت مجازی برگزار کند و تا به حال بیشتر کلاس ها به خوبی برگزار شده است.

آموزش های مورد احتیاج اساتید و دانشجویان باید صورت پذیرد

وی اضافه کرد: برای کلاس هایی که برگزار نشده زمانی را تعیین و اعلام نموده ایم تا اساتید کلاس های جبرانی برای دانشجویان بگذارند.

معاون آموزشی دانشگاه علم و صنعت ایران اضافه کرد: برای اجرایی کردن کلاس های غیرحضوری قطعا با مسائلی روبرو بودیم و برای اینکه کلاس ها به صورت آموزش الکترونیکی انجام گردد مستلزم این است که استاد و دانشجو آموزش های لازم را دیده باشند و سخت افزار، نرم افزار، پهنای باند و سرورهای مجموعه آماده باشند.

برگزاری کلاس های جبرانی دانشگاه علم و صنعت برای دانشجویان

واحدی گفت: با وجود مسائلی که داشتیم در حال حاضر شرایط پایداری در سیستم ها ایجاد شده و کلاس ها در حال برگزاری است و 25 اسفند مطابق تقویم آموزشی آخرین روز کلاس های بود؛ اما اعلام کردیم دانشجویانی که به هر دلیلی نتوانستند در بعضی کلاس ها شرکت نمایند در روزهای 26 تا 28 اسفند ماه از کلاس های جبرانی این دانشگاه استفاده نمایند.

وی درمورد برگزاری امتحانات خاتمه ترم نیز گفت: فعلا نمی دانیم آن طرف سال چه اتفاقی می افتد ولی اطلاعیه داده ایم و به اساتید اعلام نموده ایم که دانشگاه از 16 فروردین سال 1399 منتظر اعلام نظر ستاد مبارزه با کرونا هستیم تا کلاس ها را برگزار کنیم، اگر مسائل حل گردد کلاس ها به صورت حضوری دایر و امتحانات طبق روال برگزار خواهد شد.

معاون آموزشی دانشگاه علم و صنعت ایران اضافه کرد: اگر به هر دلیلی شرایط مهیا نشد و مقابله با این بیماری به طول بینجامد آموزش ها به صورت نیمه حضوری انجام می گردد تا زمانی که بستر فراهم گردد و بنا است که تقویم آموزشی رعایت گردد و امتحانات سر جای خودش باشد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 14 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 585

به "شروع کلاس های جبرانی دانشجویان دانشگاه علم و صنعت ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع کلاس های جبرانی دانشجویان دانشگاه علم و صنعت ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید