تور ارزان مالزی: جزیره لنکاوی در مالزی از گردشگران مالیات می گیرد

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، بازدیدکنندگان جزیره لنکاوی در سفر به مالزی به زودی مجبور به پرداخت مالیات می شوند .

بر اساس اعلام خبرگزاری برناما مالزی و مقامات مالزیایی قرار است از تاریخ اول جولای مبلغ 9 رینگیت (در حدود 2.20 دلار) برای هر شب اقامت مسافرین در جزیره از آنها دریافت گردد .

تور ارزان مالزی: جزیره لنکاوی در مالزی از گردشگران مالیات می گیرد

با تور ارزان مالزی از توسعه یافته ترین کشور شرق آسیا دیدن کنید. با ما به کوالالامپور ، پنانگ و لنکاوی سفر کنید و از سفری دل انگیز لذت ببرید.

عبدل حمید راوی، رئیس کمیته گردشگری Kedah به برناما گفته است که طبق برنامه توسعه مالیات لنکاوی از بازدیدنمایندگان بر اساس سطح کیفی اقامتگاهشان مبالغی دریافت می گردد .

به طور مثال ، گردشگرانی که در هتل های 1 ستاره یا 2 ستاره اقامت می نمایند تنها مبلغ 1 رینگیت برای هر شب پرداخت می نمایند ، در حالی که اقامت در هتل های 3 یا 4 ستاره میلغ 3 رینگیت هزینه در بر خواهد داشت .مسافران هتل های 5 ستاره 5 رینگیت و آنهایی که در هتل های 6 یا 7 ستاره اقامت می نمایند مبلغ 7 یا 9 رینگیت باید پرداخت نمایند .

این رتبه بندی در هر صورت مقداری گیج نماینده نیز هست ، برترین هتل های جزیره مثل Four Seasons و Datai به صورت کلی هتل های 5 ستاره محسوب می شوند و حتی متعلق به اتحادیه هتل های 5 ستاره هستند اما با این وجود مهمانانی که در این هتل ها اقامت می نمایند مجبور به پرداخت بیشترین نرخ مالیات هستند .

از چگونگی دریافت و محل ذخیره این مبالغ هنوز گزارشی در دست نیست ، همینطور اینکه برای گردشگرانی که بدون رزرو هتلی از قبل ، وارد جزیره می شوند چه مبلغی محاسبه می گردد .

و مالیات ها حتی می تواند اضافه گردد : برای مثال ، اگر زوجی به مدت 2 هفته در اقامتگاهی 7 ستاره اقامت داشته باشند ممکن است جمع مالیات پرداختیشان به 60 دلار آمریکا برسد . اگرچه که عبدل حمید راوی مدعی شده است مسافرینی که به لنکاوی می آیند توانایی پرداخت بعلاوه هزینه ای را دارند .

او بعلاوه اضافه نموده است: مبالغ جمع شده از محل این مالیات ها برای پروژه های مربوط به توریسم هزینه می گردد و اگر ما بتوانیم مبلغ قابل توجهی از این مالیات ها ذخیره کنیم توانایی پیاده سازی پروژه های بیشتری در ارتباط صنعت با گردشگری به خاطر منفعت خود گردشگران هستیم .

اخذ مالیات در آینده می تواند در باقی نقاط استان Kedah هم اجرایی گردد .

منبع : traveldailymedia.com

منبع: الی گشت
انتشار: 16 اسفند 1400 بروزرسانی: 16 اسفند 1400 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 1680

به "تور ارزان مالزی: جزیره لنکاوی در مالزی از گردشگران مالیات می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان مالزی: جزیره لنکاوی در مالزی از گردشگران مالیات می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید