بهره برداری از 87 طرح عمرانی برکت در استان مازندران

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، طرح های عمرانی و زیربنایی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام در استان مازندران به بهره برداری رسید.

بهره برداری از 87 طرح عمرانی برکت در استان مازندران

به گزارش گروه اجتماعی مجله سینمایی گوگوریو، طرح های عمرانی و زیربنایی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام در استان مازندران به بهره برداری رسید.

در جریان سفر رییس ستاد اجرایی فرمان امام به مازندران، 87 طرح عمرانی و زیربنایی بنیاد برکت شامل ساخت مدرسه، آبرسانی، راه سازی، احداث پل و طرح هادی در سراسر این استان به بهره برداری رسید. برای راه اندازی این تعداد طرح عمرانی و زیربنایی بیش از 131 میلیارد ریال اعتبار تخصیص داده شده است.

محمد مخبر در حاشیه افتتاح مدرسه 9 کلاسه برکت شهیدان حجازی در شهر گلوگاه گفت: شرایط کشور به لحاظ امکانات تحصیلی خوب است و قابل قیاس با گذشته نیست.

رییس ستاد اجرایی فرمان امام یادآور شد: مشکل اصلی سیستم آموزشی ما بحث حرفه آموزی است که این معضل و کمبود باید با آموزش حرفه و مهارت به دانش آموزان مرتفع شود.

مخبر اعلام نمود: ستاد اجرایی فرمان امام در کنار فعالیت های عمرانی و زیربنایی از جمله ساخت مدارس، تمرکز اصلی اقدامات خود را بر ایجاد اشتغال گذاشته است.

وی با تاکید بر احیای بنگاه های اقتصادی تعطیل یا نیمه تعطیل مانده گفت: ستاد اجرایی فرمان امام از طریق راه اندازی طرح های اشتغال زایی خرد و خانگی، 110 هزار شغل را در قالب 30 هزار طرح تا پایان سال در مناطق محروم ایجاد می کند.

گفتنی است، ستاد اجرایی فرمان امام از طریق بنیاد برکت ساخت 2 هزار مدرسه را در مناطق محروم و روستایی در دست اقدام دارد که تاکنون دستور ساخت 1700 مدرسه ابلاغ شده است.

رییس ستاد اجرایی فرمان امام همچنین در دیدار با خانواده شهید قاسم موجرلو، از شهدای غواص شهرستان گلوگاه، از پدر و مادر این شهید گرانقدر تجلیل به عمل آورد. شهید موجرلو سال 1365 در عملیات کربلا 4 به درجه رفیع شهادت نائل آمده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 312

به "بهره برداری از 87 طرح عمرانی برکت در استان مازندران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهره برداری از 87 طرح عمرانی برکت در استان مازندران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید