بازی های ساحلی آسیا به تعویق افتاد

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، شورای المپیک آسیا به دنبال تنظیم یک تاریخ جدید برای برگزاری ششمین دوره بازی های ساحلی آسیا است.

بازی های ساحلی آسیا به تعویق افتاد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از رویترز، پس از آنکه چین به عنوان میزبان بازی های ساحلی آسیا در سال 2020 به دنبال بحران کرونا در این کشور و دیگر کشورهای قاره کهن تصمیم به لغو میزبانی همه رویدادهای بین المللی در سال جاری میلادی گرفت، شورای المپیک آسیا نیز بیان نمود که به دنبال تاریخ جدیدی برای برگزاری این بازی ها به میزبانی شهر سانیا است. این بازی ها قرار بود از 8 تا 15 آذر ماه سال جاری و در 19 رشته ورزشی برگزار شود.

OCA (شورای المپیک آسیا) در همین باره بیان نمود که در حال مذاکره با سازمان دهندگان بازی های ساحلی و کمیته المپیک چین به منظور معین زمان دوباره برای برگزاری این رویداد است.

در بیانیه OCA آمده است: سه طرف به طور روزمره شرایط را زیر نظر دارند و با یکدیگر همکاری می کنند تا در صورت لزوم تاریخ جدیدی را تنظیم کنند. پس از تصمیم گیری نهایی، OCA به طور مشترک با کمیته المپیک چین و کمیته برگزاری بازی های ساحلی آسیا در سانیا، تاریخ جدید مربوط به زمان برگزاری ششمین دوره این رویداد را اعلام خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 816

به "بازی های ساحلی آسیا به تعویق افتاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی های ساحلی آسیا به تعویق افتاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید