کشتی مجلل بیست و شش هزار تنی ریتز کارلتون به آب انداخته شد

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، چند روز پیش یکی از مهمترین رویدادهای تاریخ دریانوردی در حالی رقم خورد که یک کشتی مجلل اسپانیایی لنگر خود را وارد آب های این کشور کرد. از میان هشت کشتی کروز دریانوردی بزرگی که ریتز کارلتون قول ساخت آنها را داده است، این کشتی بزرگ اولین آنها بود. ریتز کارلتون قصد دارد تا از شماره دوم و سوم این مجموعه تا سال 2021 رونمایی کند.

کشتی مجلل بیست و شش هزار تنی ریتز کارلتون به آب انداخته شد

این کشتی مجلل اسپانیایی با 149 سوئیت برای حمل 298 مسافر طراحی شده است. این بدان معنا است که فضای اختصاصی برای هر کدام از مسافران ثروتمند کروز ریتز کارلتون بیشتر از هر چیز دیگری است که در کل دنیا روی آب شناور است. شایان ذکر است که تمامی سوئیت ها دارای یک بالکن اختصاصی بوده و برای هر کدام از آنها یک دستیار شخصی در نظر گرفته شده است.

در این کروز بزرگ پنج سالن غذاخوری لوکس، یک مرکز بدنسازی و اسپا، یک تفرجگاه ساحلی برای ورزش های آبی و بخشی برای بازی بچه ها در نظر گرفته شده است. همچنین فضاهای زیادی برای استراحت و ریلکسیشن و یک استخر بی نهایت برای مسافرین طراحی شده است. در کنار همه این موارد در طول سفر با این کشتی، تیم های متخصص همواره در پی آن خواهند بود تا جوابگوی علایق شخصی مسافرین باشند و گردش های ساحلی مطابق با سلیقه آنها در اختیارشان قرار دهند.

اکنون که ریتز کارلتون ساخت نخستین کشتی دریانوردی بی نظیر خود را به سرانجام رسانیده است، کار روی فضای داخلی کشتی 149 سوئیتی خود را شروع خواهد کرد و قصد دارد تا در ماه فوریه سال 2020 این کشتی را آماده بهره برداری نماید. فضای داخلی این کشتی که تحت نظارت شرکت سوئدی Tillberg Design ساخته خواهد شد، نشانه هایی از مشخصه های مبلمان سفارشی که تنها در هتل های این شرکت دیده می شود را در دل خود خواهد داشت. داگ پروترو سرپرست اجرایی این کشتی دریانوردی گفته است ما در پی یک طراحی بسیار متفاوت بودیم که این برند را در دل خود داشته باشد. کیفیت موادی که در ساخت این کشتی استفاده شده، بی نظیر است.

منبع: همگردی
انتشار: 21 دی 1401 بروزرسانی: 21 دی 1401 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 1891

به "کشتی مجلل بیست و شش هزار تنی ریتز کارلتون به آب انداخته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتی مجلل بیست و شش هزار تنی ریتز کارلتون به آب انداخته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید