واگذاری استادیوم شهید حیدرنیا به شرط سرمایه گذاری 600 میلیاردی

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، رضا گل محمدی در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به درخواست صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش از اداره کل ورزش و جوانان استان تهران برای در اختیار دریافت مجموعه ورزشی شهید حیدرنیا، در خصوص شرایط واگذاری این مجموعه و دیگر پروژه های ورزشی استان تهران شرح داد.

واگذاری استادیوم شهید حیدرنیا به شرط سرمایه گذاری 600 میلیاردی

وی گفت: طبق ماده 27 می توان از ظرفیت بخش خصوصی و مشارکت با آن برای بازسازی، بهسازی، تکمیل و افتتاح پروژه های عمرانی استفاده کرد. اداره کل ورزش و جوانان استان تهران در رابطه با صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش و درخواست این صندوق، می تواند در این بخش همکاری داشته باشد.

رئیس اداره کل ورزش و جوانان استان تهران با تاکید بر اینکه پروژه های ورزشی استان تهران و از جمله مجموعه ورزشی شهید حیدرنیا به صورت عادی در اختیار هیچ بخشی قرار نمی گیرد، اعلام کرد: این مجموعه مانند دیگر پروژه های ورزشی استان تهران در اختیار خودمان خواهد بود. اینکه مجموعه حیدرنیا را در اختیار صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش قرار دهیم تا از آن برای ارائه خدمات به پیشکسوتان استفاده گردد، معقول و منطقی نیست به خصوص که خودمان در استان تهران با کمبود سرانه ورزشی روبرو هستیم.

گل محمدی با بیان اینکه بازسازی و بهسازی مجموعه حیدرنیا در دستور کار اداره کل ورزش و جوانان استان تهران است، توضیح داد: بالای 600 میلیارد تومان برای به عنوان هزینه ابتدایی طرح اولیه بازسازی، بهسازی و توسعه این مجموعه ورزشی پیش بینی شده است. صندوق حمایت از قهرمانان یا هر بخش خصوصی دیگری در صورتیکه ثابت نمایند، قصد و شرایط لازم برای سرمایه گذاری در این استادیوم را دارند و درخواست رسمی ارائه دهند، موضوع را آنالیز می کنیم تا به انتها برسانیم.

وی تاکید نمود: مجموعه ورزشی حیدرنیا از پروژه های ورزشی خیلی قدیمی در استان تهران است. در حال حاضر به دلیل احتیاج به بازسازی و بهسازی خیلی از بخش های آن قابل استفاده نیست در حالیکه در کل این مجموعه ظرفیت بالایی برای خدمات رسانی دارد. به همین دلیل پیگیرِ بازسازی و بهسازی آن هستیم.

رئیس اداره کل ورزش و جوانان استان تهران مجدد تاکید نمود که پروژه های ورزشی و از جمله مجموعه شهید حیدرنیا فقط به شرط سرمایه گذاری برای بازسازی و بهسازی در اختیار بخشی مانند صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان قرار داده می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 182

به "واگذاری استادیوم شهید حیدرنیا به شرط سرمایه گذاری 600 میلیاردی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واگذاری استادیوم شهید حیدرنیا به شرط سرمایه گذاری 600 میلیاردی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید