قدیمی بودن تجهیزات شبکه ارتباطات ثابت از چالشهای شبکه های ارتباطی

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی شرکت مخابرات ایران، مهندس رضا خلیلی، با اشاره به گستردگی سطح پوشش شبکه مخابرات ایران گفت: شرکت مخابرات ایران تنها اپراتوری است که هم از لحاظ پهناوری ، شبکه پهنی به شمار میرود و هم از لحاظ خدماتی که ارایه می دهد تمامی مشترکان در تمامی شهرها ، روستاها و حتی دورترین نقاط کشور را پوشش می دهد.

قدیمی بودن تجهیزات شبکه ارتباطات ثابت از چالشهای شبکه های ارتباطی

وی اضافه نمود: ضروری ست که هرچه سریع تر شبکه شرکت مخابرا ت ایران برای ارایه سرویس های تازه با کیفیت مناسب و نو، تجهیز و به روز گردد.

مهندس خلیلی بعلاوه درخصوص نحوه برگزاری نمایشگاه تلکام سال جاری گفت: این نمایشگاه هم برای فراوری نمایندگان وتامین نمایندگان تجهیزات مخابراتی و شرکت های دانش بنیان و هم برای اپراتورهای مخابراتی فرصت مناسبی برای تعامل و ارایه تجارب، راهکارها و برنامه هاست.

وی اضافه نمود: در سایه این نمایشگاه ، ما به عنوان اپراتور می توانیم از محصولات و نوآوری های شرکت های دانش بنیان استفاده کنیم و از طرفی شرکت ها نیز می توانند در این فضای روز جهان، نوآوری ها را رصد نموده تا با استفاده از این تعاملات در آینده بتوانند انتظارات ما اپراتورها را تامین نمایند.

مهندس خلیلی درخصوص آینده ارتباطات ثابت کشور گفت: امیدوارم با حمایت ها و برنامه های وزارت ارتباطات و سازمان تنظیم مقررات که گستردگی فیبرنوری مد نظر آنهاست، شبکه ارتباطات ثابت کشور توسعه لازم را بیابد و نیازهای تازه مردم و شرکت های تجاری را در این حوزه تامین کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 3 اسفند 1400 بروزرسانی: 3 اسفند 1400 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 1666

به "قدیمی بودن تجهیزات شبکه ارتباطات ثابت از چالشهای شبکه های ارتباطی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قدیمی بودن تجهیزات شبکه ارتباطات ثابت از چالشهای شبکه های ارتباطی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید