سالار عقیلی: اجازه ندارید از ربنای من، به جای استاد شجریان بهره ببرید

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، پس از انتشار ویدئویی از اجرای ربنا به وسیله سالار عقیلی در اصفهان و انتقاد بعضی کاربران فضای مجازی، این خواننده به این انتقادها واکنش نشان داد.

سالار عقیلی: اجازه ندارید از ربنای من، به جای استاد شجریان بهره ببرید

این خواننده موسیقی به انتقادها درباره انتشار ویدیوی اجرایربنای او در اصفهان واکنش نشان داد.

پس از انتشار ویدئویی از اجرای ربنا به وسیله سالار عقیلی در اصفهان و انتقاد بعضی کاربران فضای مجازی، این خواننده به این انتقادها واکنش نشان داد.

به گزارش اعتمادآنلاین، سالار عقیلی نوشت:

مخاطبین گرامی

ربنای استاد محمدرضا شجریان

تمثیلی از بلندای نام و هنر بی بدلیل این بزرگمرد بی تکرار است که چنان در جان و فکر مردم این سرزمین نهادینه گشته و آنچنان قدرتمند و در اوج صلابت خوانده شده که به استواری دماوند در تاریخ این مملکت جاودان و دست نیافتنی می ماند و هرگونه تلاشی برای کمرنگ کردن این اثر به عنوان میراث معنوی این سرزمین محکوم و مذموم میباشد.

در کنسرت نقش دنیا اصفهان آوازی براساس دعای ربنا که جز متن نوشتار هیچ ارتباط برای قیاس با شاهکار استاد شجریان نداشته برای حضار اجرا شد که استفاده از کلام یا اشعاری که به وسیله استاد شجریان با لحن و فضای دیگری اجرا شده به معنای جایگزینی و در مقام قیاس با استاد بی تکرار ما نیست و در آثار دوستان اهل هنر مسبوق به سابقه است،اجازه ای برای جایگزینی این اثر به جای ربنای عزیز استاد شجریان هرگز از طرف بنده به هیچ رسانه ای داده نخواهد شد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 10 فروردین 1402 بروزرسانی: 10 فروردین 1402 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 1925

به "سالار عقیلی: اجازه ندارید از ربنای من، به جای استاد شجریان بهره ببرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سالار عقیلی: اجازه ندارید از ربنای من، به جای استاد شجریان بهره ببرید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید