در فینال عصر جدید چه گذشت؟

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، پنج فینالیست فصل دوم عصر جدید پنج شنبه 21 اسفند ماه مقارن با عید سعید مبعث با هم به رقابت پرداختند.

در فینال عصر جدید چه گذشت؟

خبرنگاران| فینال فصل دوم عصر جدید پنج شنبه 21 اسفند ماه مقارن با عید سعید مبعث ساعت 19:30 پخش از شبکه سه سیما پخش شد.

پنج فینالیست آماده اجرا روی صحنه عصر جدید و پیش چشم داوران شدند. با اتمام پخش فینال، بینندگان این رقابت تلویزیونی تا 29 اسفند فرصت دارند تا به اجرا یا اجرا های محبوب خود رای دهند و سرنوشت فرد اول یا قهرمان تا مقام پنجم عصر جدید را معین نمایند.

ابتدا باید برنامه روبیکا را دانلود و سپس نصب کنید پس از اجرای برنامه روبیکا در تب سرویس ها بر روی تصویر عصر جدید ضربه بزنید. اگر می خواهید تا به شرکت نمایندگانی که به فینال نظر سنجی مردمی راه یافته اند به وسیله برنامه روبیکا رای دهید باید در اولین قدم بر روی تصویر رای به شرکت نمایندگان ضربه بزنید.

در صفحه بعدی لیستی از برنامه های اجرا شده را مشاهده می کنید، هر برنامه ای که فعال باشد به رنگ سبز است، بر روی آن ضربه بزنید. در صفحه بعدی شما می توانید شرکت نمایندگان موجود برای رای دادن در آن برنامه را مشاهده کنید بر روی شرکت نماینده ای که قصد رای دادن به آن را دارید ضربه بزنید.

هم اکنون برای رای دادن بر روی دکمه رای می دهم ضربه بزنید، توجه کنید اگر از مهلت رای دادن گذشته باشد شما این دکمه را نخواهید دید.

فصل دوم عصر جدید، مسابقه استعدادیابی ایرانی، از 6 اسفند 1398 روی آنتن شبکه سه رفت که مرحله نیمه نهایی این برنامه در بهمن ماه امسال اجرا شد و همچنین مرحله فینال و اعلام نتایج این فصل در اسفند امسال خواهد بود.

به گزارش خبرنگاران؛ فصل دوم این برنام با تغییراتی همراه بود که از جمله تغییرات ظاهری فصل دوم عصر جدید می توان به فضای صحنه و استیج اشاره نمود که برای اجرای بهتر شرکت نمایندگان، دکوری عظیم تر از فصل اول در نظر گرفته شد.

همچنین، دیگر تغییرات این برنامه بیشتر شدن تعداد تماشاگران در لوکیشن مسابقه است که شامل طبقه دوم می شد، هرچند این برنامه هم تحت تاثیر ویروس کرونا ممنوعیتی را برای حضور تماشاگران لحاظ نموده بود و تا به امروز چند قسمت از برنامه بدون حضور تماشاگران تصویربرداری شده است.

این چند قسمت با در نظر دریافت موارد بهداشتی نظیر استفاده از تب سنج، ماسک و لوازم ضدعفونی نماینده برای عوامل برنامه، شرکت نمایندگان و همراهان آن ها فراوری و پخش شده است.

در ضبط فصل جدید این مسابقه تلویزیونی اجرای هر گروه یا فرد شرکت نماینده به طور مجزا در یک روز ضبط شده است تا بتوان تجمع گروه ها و عوامل این برنامه در روز های ضبط را به حداقل تعداد رساند. داوری بر اساس ویدئوی تصویربرداری شده از اجرا در روزی دیگر، توسط هیات داوران متشکل از امین حیایی، بشیرحسینی، آریا عظیمی نژاد و رویا نونهالی اجرا شده بود.

هر شب در مرحله نیمه نهایی دو نفر انتخاب شدند و تکلیف فینالیست در نهایت با انتخاب و رای مردم در شب آدینه هفده بهمن معین شد. 20 استعداد برتر ایران در قالب پنج قسمت، هر قسمت چهار شرکت نماینده گروهی و انفرادی، با هم رقابت نموده اند و مخاطبان با رای به اجرای مورد نظر خود، فینالیست های فصل دوم را انتخاب نموده اند.

گروه فرشتگان نینجا و گروه نسل جدید در برنامه سوم مرحله نیمه نهایی عصر جدید به رقابت با هم پرداختند و خاتمه دختران کم سن و سال اهل استان البرز با 2 میلیون و 564 هزار و 840 رای به فینال رسیدند و نسل جدیدی ها با 2 میلیون و 358 هزار و 69 رای حذف شدند.

کد رای به گروه فرشتگان نینجا در فینال عصر جدید: در اپلیکیشن روبیکا و کد دستوری #250*780* می توانید به تیم فینالیست فرشتگان نینجا رای دهید.

دانلود

فیلم اصلی

کد ویدیو

گروه ستاره هشتم سومین اجرای قسمت اول از مرحله نیمه نهایی در برنامه عصر جدید به نمایش گذاشته بودند که این گروه با انجام حرکات زیبای ورزشی توانست با رأی داوران به مرحله رأی گیری مردمی برای فینال برسد. این گروه 2 میلیون و 683 هزار و 254 رای مردمی کسب کرد.

کد رای به گروه ستاره هشتم در فینال عصر جدید: در اپلیکیشن روبیکا و کد دستوری #210*780* می توانید به تیم فینالیست ستاره هشتم رای دهید.

دانلود

فیلم اصلی

کد ویدیو

در دومین برنامه نیمه نهایی عصر جدید اسرا جلیلیان و گروه جوانمردان ایران زمین وارد رقابت مردمی شدند که در نهایت گروه جوانمردان ایران زمین توانست با اخذ 2 میلیون و 556 هزار و 672 رای مردمی برنده مرحله نیمه نهایی گردد.

اجرای زورخانه ای گروه جوانمردان ایران زمین یک نمایش منظم و متفاوت به روی صحنه عصر جدید آورده بود که توانست 4 چراغ سفید را از داوران دریافت کند. این اجرای زورخانه ای حرکات جدید از ورزش پهلوانی باستانی ایران را به نمایش گذاشت که سید بشیر حسینی معتقد بود که ورزش به روز شده باستانی ایرانی است.

نوای یاعلی اجرای گروه جوانمردان ایران زمین در شب ولادت حضرت علی جذابیت دو چندانی به اجرای این گروه داد که شانس آن ها را برای فینالیست شدن دوچندان نموده بود.

کد رای به گروه جوانمردان ایران زمین در فینال عصر جدید: در اپلیکیشن روبیکا و کد دستوری #230*780* می توانید به تیم فینالیست جوانمردان ایران زمین رای دهید.

دانلود

فیلم اصلی

کد ویدیو

در آخرین برنامه از مرحله نیمه نهایی عصر جدید عرفان طهماسبی با دو میلیون و 541 هزار رای مردمی به فینال رسید. عرفان طهماسبی که در قسمت چهارم مرحله نیمه نهایی عصر جدید در 18 بهمن ماه اجرای زیبایی به نمایش گذاشت با 4 رأی سفید داوران وارد مرحله انتخاب مردمی شد.

اجرای هنرمندانه و ترانه زیبای عرفان طهماسبی موجب تشویق داوران شد. ملودی و ترانه این اجرا برای خود عرفان طهماسبی بود که مورد توجه داوران نهاده شد.

کد رای به عرفان طهماسبی در فینال عصر جدید: در اپلیکیشن روبیکا و کد دستوری #240*780* می توانید به عرفان طهماسبی رای دهید.

دانلود

فیلم اصلی

کد ویدیو

گروه مجاز در بخش آرا مردمی توانست با کسب دو میلیون و 641 هزار و 277 رای به فینال عصر جدید راه پیدا کند. این گروه در قسمت پنجم از مرحله نیمه نهایی که 19 بهمن پخش شد همراه با علی فریادی شرکت نماینده دیگر برنامه به رقابت پرداختند.

در این قسمت گروه مجاز دومین اجرای این برنامه را بر عهده داشتند و 4 چراغ سفید داوران را کسب کردند و منتظر آراء مردم برای رسیدن به فینال عصرجدید بودند که این مهم برای گروه مجاز رخ داد.

کد رای به گروه مجاز در فینال عصر جدید: در اپلیکیشن روبیکا و کد دستوری #220*780* می توانید به تیم فینالیست مجاز رای دهید.

دانلود

فیلم اصلی

کد ویدیومنبع: فرادید
انتشار: 26 فروردین 1400 بروزرسانی: 26 فروردین 1400 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 1256

به "در فینال عصر جدید چه گذشت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در فینال عصر جدید چه گذشت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید