تهیه بسته های ارزان قیمت سفر به گلستان با یاری دفاتر مسافرتی و هتل ها

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان گفت: بسته های سفر ارزان قیمت برای ایام غیرپیک با همکاری دفاتر خدمات مسافرتی و هتل های استان تهیه و ارائه گردد.

تهیه بسته های ارزان قیمت سفر به گلستان با یاری دفاتر مسافرتی و هتل ها

از سفر با تور پاتایا پاییز 99 لذت ببرید و سواحل شگفت انگیز تایلند و مراکز خرید بسیار ارزان پاتایا را از دست ندهید.

احمد تجری روز سه شنبه 1 دی 98 در گردهمایی جامعه هتلداران و انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی استان گفت: برای جذب بیشتر مسافران و گردشگران به استان در شرایط کنونی باید سفرهای ارزان قیمت در استان تهیه گردد. تهیه بسته های سفر ارزان قیمت برای ایام غیرپیک با همکاری دفاتر خدمات مسافرتی و هتل های استان در کنار تبلیغات و اطلاع رسانی مناسب موجب رونق گردشگری گلستان خواهد شد.

گردشگری صنعتی فرابخشی است و مشارکت و هم افزایی دستگاه های مختلف را برای رونق این صنعت می طلبد؛ اما از سویی دیگر بخش قابل توجهی از این رونق می تواند به واسطه بخش خصوصی و تأسیسات گردشگری استان ایجاد گردد.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی گلستان تأکید کرد: زیرساخت های گلستان در حوزه گردشگری اگرچه با نقطه ایدئال فاصله دارد اما از شرایط مناسبی برخوردار است. امروز تأسیسات گردشگری و زیرساخت های دسترسی به جاذبه ای طبیعی استان آمادگی ارائه خدمت به گردشگران داخلی و خارجی را دارد.

او توضیح داد: تبلیغات، اطلاع رسانی و بازاریابی احتیاج امروز گردشگری گلستان است. زمانی نتیجه مطلوب در گردشگری استان رقم خواهد خورد که در تبلیغات و اطلاع رسانی این حوزه تمامی تأسیسات و جوامع گردشگری استان به صورت زنجیره ای متصل به یکدیگر عمل نمایند.

تجری افزود: در بازاریابی و تبلیغات ظرفیت های گردشگری استان به گونه ای عمل گردد تا افرادی که قصد سفر می نمایند، گلستان به عنوان یکی از مقاصد در ذهنشان نقش ببندد.

او با تأکید بر این که هر عضو جامعه گردشگری باید به بازاریابی حرفه ای تبدیل گردد، توضیح داد: برای تقویت حوزه گردشگری دوره های آموزشی بازاریابی و تبلیغات با بهره مندی از اساتید برتر توسط اداره کل میراث فرهنگی استان برگزار و در آینده نیز دوره هایی تدارک دیده شده است.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی گلستان از اعضای انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی و جامعه هتلداران خواست تا به صورت فعال و پررنگ در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران حضور یابند.

او اعلام نمود: حضور در نمایشگاه ها برای معرفی پتانسیل های حوزه گردشگری استان اهمیت بالایی دارد و تأسیساتی که سال گذشته در دوازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران حضور داشتند بازار مناسب این رویداد را برای ارائه خدمات گردشگری مشاهده کردند.

تجری گفت: شریان های ارتباطی به ویژه حمل ونقل هوایی یکی از حوزه های اثرگذار در حوزه گردشگری است و یکی از احتیاجهای امروز استان توسعه پروازهای خارجى به کشورهاى هدف و پروازهاى داخلى به استان ها هدف است.

او بیان نمود: ظرفیت ارتباطات استان گلستان با کشور قزاقستان و عمان در حوزه مالی و حوزه گردشگری بسیار پررنگ است و با ایجاد پروازی در این راستا می توان از بازار تقاضایی که در این کشورها برای سفر به ایران وجود دارد در راستای توسعه گردشگری استان بهره برد.

منبع: دنیای سفر
انتشار: 19 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 344

به "تهیه بسته های ارزان قیمت سفر به گلستان با یاری دفاتر مسافرتی و هتل ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهیه بسته های ارزان قیمت سفر به گلستان با یاری دفاتر مسافرتی و هتل ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید