تندباد کرم ها کاربران فضای مجازی را متعجب کرد!

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، به گزارش خبرنگاران به نقل از بیزینس اینسایدر، یکی از ساکنان ایالت نیوجرسی آمریکا از پدیده عجیبی عکاسی نموده که در آن صدها کرم شبیه یک تندباد روی کف پیاده رو خیابان قرار گرفته اند.

تندباد کرم ها کاربران فضای مجازی را متعجب کرد!

تیفانی فیشر یکی از ساکنان شهر هوبوکن در این ایالت تصاویر مذکور را در فیس بوک و توئیتر به اشتراک گذاشت و نوشت: قبلاً همچنین چیزی ندیده بودم.

این تصاویر ساکنان محلی را وحشت زده کرد. کاربری در فیس بوک نوشت: این عکس شبیه یک فیلم ترسناک است.

با این وجود بعضی از کاربران درباره دلیل ایجاد رویداد مذکور کنجکاو بودند. کوین بات یکی از کارشناسان اکولوژی خاک در دانشگاه سنترال لانکشایر معتقد است دلیل ظهور انبوهی از کرم های خاکی در پیاده رو خیابان ترکیبی از باران های شدید و سطح سخت پیاده رو است.

او در این باره می گوید: به طور خلاصه، احتمالاً کرم ها به دلیل باران فراوان به سطح زمین آمده اند و به دلیل سختی سطح نتوانسته اند سوراخی به داخل زمین حفر نمایند. شکل ایجاد شده نیز احتمالاً به فرایند تخلیه آب مربوط است و ارتباطی با رفتار خاص کرم های خاکی ندارد.

کیانگ سو یو استاد بخش خاک، آب و آب و هوای دانشگاه مینه سوتا معتقد است دلیل ظهور کرم ها روی سطح زمین احتمالاً بارش بوده است. به عقیده او ارتعاشات ناشی از حفاری موش های کور سبب شده کرم های خاکی به سطح بیایند. اما شکل تندباد مانند آن مرموز است.

او در این باره می گوید: انبوه کرم های خاکی زمانی ظاهر می شوند که یک تهدید محیط زیستی وجود داشته باشد. اما تصاویر ثبت شده اطلاعات کافی درباره شرایط محیطی را فراهم نمی کند.

انبوه کرم ها چند ساعت از پس از ثبت عکس از پیاده رو، ناپدید شدند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1400 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 1272

به "تندباد کرم ها کاربران فضای مجازی را متعجب کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تندباد کرم ها کاربران فضای مجازی را متعجب کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید