ارائه خدمات بیمه ای تا سقف 500 میلیون تومان به هر زائر اربعین

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، معاون بیمه ایران از پرداخت خدمات بیمه ای تا سقف 500 میلیون تومان به زائران اربعین حسینی اطلاع داد.

ارائه خدمات بیمه ای تا سقف 500 میلیون تومان به هر زائر اربعین

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران؛ موضوع بیمه زائران اربعین حسینی و پرداخت حق بیمه از سوی آنان مدتی است که در اخبار رسانه ها مشاهده می گردد و زائران باید با مراجعه به سامانه سماح مبلغ 15 هزار تومان جهت بیمه سفر زیارتی اربعین واریز نمایند.

محمد مهدی اعلایی معاون توسعه مدیریت و منابع شرکت سهامی بیمه ایران در گفت وگو با شبکه خبر گفت: سال جاری تعهدی که برای ارائه خدمات به بیمه گذاران اربعین معین شده است مبلغی معادل 500 میلیون تومان است که باتوجه به دریافت حق بیمه 15 هزار تومانی این مبلغ بسیار فراتر و بیشتر از قواعد و شیوه محاسبه تعهدات بیمه است.

وی درخصوص خدمات بیمه ای که قرار است به زائران اربعین ارائه گردد، گفت: این حق بیمه بابت ارائه خدماتی چون درمان، فوت، نقص عضو، انتقال بیمار به کشور و انتقال پیکر متوفی به کشور است که در مجموع تا سقف 500 میلیون تومان خدمات به هر زائر ارائه می گردد.

اعلایی از اطلاع رسانی برای خدمات بیمه ای در کشور عراق اطلاع داد و گفت: در این راستا اطلاع رسانی های لازم در طول جهت اجرا شده و با مراکز درمانی ایرانی و بعضی مراکز درمانی کشور عراق هم هماهنگی های لازم برای ارائه خدمات به زائران اجرا شده است. همچنین بیش از 100 نفر از کارشناسان ما در کشور عراق برای انجام کارها و ارائه خدمات مستقر هستند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 114

به "ارائه خدمات بیمه ای تا سقف 500 میلیون تومان به هر زائر اربعین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارائه خدمات بیمه ای تا سقف 500 میلیون تومان به هر زائر اربعین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید