ادامه سریال بازی تاج و تخت با خاندان تارگرین ها

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، درصورتی که این سریال از مرحله آزمایشی بودن فراتر رفته و یک سریال کامل از آن سفارش ساخت دریافت کند، پروژه تارگرین محور جدید، دومین پیش درآمد سریال بازی تاج و تخت خواهد بود که در سال های پیشرو منتشر خواهد شد.

ادامه سریال بازی تاج و تخت با خاندان تارگرین ها

به دنبال فصل پایانی و ویرانگر سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) که برای بسیاری از طرفداران این سریال به هیچ عنوان راضی کننده نبود، اکنون شبکه سازنده این سریال تصمیم گرفته که پیش درآمدی در مورد خاندان افسانه ای تارگرین بسازد که رایان کوندال و جورج آر آر مارتین درحال نوشتن سناریوی اپیزود آزمایشی (پایلوت) آن هستند.

درصورتی که این سریال از مرحله آزمایشی بودن فراتر رفته و یک سریال کامل از آن سفارش ساخت دریافت کند، پروژه تارگرین محور جدید، دومین پیش درآمد سریال بازی تاج و تخت خواهد بود که در سال های پیشرو منتشر خواهد شد.

هنگامی که سریال بازی تاج و تخت در سال 2011 منتشر شد، مخاطبان تنها با دوعضو از این خاندان باستانی و سلطنتی افسانه ای آشنا شدند: دنریس (امیلیا کلارک) و ویسریس (هری لوید) که هر دو در تلاش برای بازگشت به سرزمین اصلی وستروس و به دست دریافت دوباره آیرن ثرون و حکومت بر هفت قلمرو تلاش می کردند.

ویسریس نتوانست از ماجرا های فصل اول بازی تاج و تخت جان سالم به در ببرد و مرگی هولناک را به دست کال دروگو تجربه کرد، اما دنریس پایان توانست به تاج و تختی که همیشه دنبال آن بود، دست یابد؛ هرچند در پایان توسط معشوق و برادرزاده اش، جان اسنو کشته شد.

جدای از سفر دور و دراز و البته پرماجرای دنریس برای رسیدن به قدرت در وستروس، هنوز چیز های زیادی در مورد خاندان تارگرین وجود دارد که می تواند به آن پرداخته شود، از داستان عشق پنهان برادرش ریگار به خواهر شاه شمال (که نتیجه آن جان اسنو بود) تا سقوط پدرش آریس در دیوانگی که بعد ها مسیری مشابه توسط خود دنریس طی شد.

همچنین براساس گزارش های منتشرشده، در این سریال به جنگ داخلی که بین تارگرین ها رخ داده و از آن با عنوان پایکوبی اژدهایان یاد می شود، نیز پرداخته خواهد شد. این ماجرا 200 سال پیش از اتفاقات سریال بازی تاج و تخت رخ داده است.

اگر چه ساخت دومین پیش درآمد این سریال هنوز به طور قطعی تأیید نشده، اما طرفداران سریال بازی تاج و تخت نباید نگران این موضوع باشند، زیرا دست کم یک سریال پیش درآمد در حال ساخت است.

منبع: فرادید
انتشار: 24 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 54

به "ادامه سریال بازی تاج و تخت با خاندان تارگرین ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه سریال بازی تاج و تخت با خاندان تارگرین ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید