خودرو

2محموله قاچاق کالا در باشت توقیف شد

فرمانده انتظامی باشت گفت : 2محموله کالای قاچاق به ارزش 800 میلیون ریال در این شهرستان توقیف شد.

9 آذر 1398

همدلی ها برای اربعین، الگوی مناسبی برای کار کردن در کشور است

وزیر کشور گفت: هماهنگی و همدلی که میان همه نیروهای درگیر در بحث اربعین وجود دارد، یک الگوی بسیار مناسب برای کار کردن در کشور است.

9 آذر 1398

اکوسیستم استارتاپی ترکیه روبه توسعه یا احتضار

ارسو ابلک (ERSU ABLAK)، خبرنگار و کارآفرین ترکی، معتقد است که اکوسیستم استارتاپی این کشور به بازسازی احتیاج دارد. او می گوید: مشاهده می کنم که اکوسیستم استارتاپی کشور در حال احتضار است.

2 آذر 1398

انتها مرحله سوم تور، گنج خانلو پیراهن سبز را حفظ کرد

به گزارش خبرنگاران، مرحله سوم از سی و چهارمین دوره تور بین المللی ایران - آذربایجان امروز جمعه 12 مهرماه در جهت 163 کیلومتری ارومیه-تبریز، برگزار و رکابزنان رقابت خود را در محل کوه عون بن علی تبریز جنب داغ گولی به پایان رساندند.

18 آبان 1398

10 دره زیبای جهان

کوه های عظیم و دره ها نمادی از عظمت در پهنای این کره خاکی هستند. اما اکثر دره ها، در سایه این کوه های بزرگ پنهان می شوند. با این وجود، دره ها اغلب مناظر مطبوع، خوشایند و دلپذیری چون آبشار ها، دریاچه های نیلگون، شگفتی های زیستی و مکان های خوش منظره ای را...

14 آبان 1398

جزئیات فاز پنجم عملیات اراده پیروزی در عراق، کارشکنی واشنگتن

خبرنگاران، گروه بین الملل ـ رامین حسین آبادیان: هفته گذشته بود که پنجمین مرحله از عملیات استراتژیک اراده پیروزی در عراق کلید خورد. این عملیات که تاکنون 4 فاز از آن پشت سر گذاشته شده، درحال حاضر با آغاز مرحله جدید، وارد حساس ترین مرحله شده است.

8 آبان 1398

شرایط زندگی در دبی بسیار آسان می باشد

شرایط زندگی در دبی که شهری بسیار لوکس و زیبا می باشد خاص است. دبی یکی از هفت امارت متحده عربی به شمار می رود که لوکس ترین و مشهورترین این هفت امارات می باشد. بسیاری از افرادی که برای تفریح به این شهر می روند بعد از دیدن آن بسیار مشتاق می شوند که در خصوص شرایط...

1 آبان 1398

مخالفت رییس محیط زیست با درخواست دیزلی ها برای حذف فیلتر دوده

رئیس سازمان محیط زیست در واکنش به درخواست یکی از تولید کنندگان خودروهای دیزلی برای حذف الزام نصب فیلتر جذب ذرات معلق در خودروهای دیزلی تا زمان رفع تحریم ها اظهار کرد: از نظر محیط زیست حذف این قطعه مضر است.

30 مهر 1398

اربعین چگونه کربلا برویم؟

در ایام اربعین امسال دو واقعه بازگشایی مرز خسروی و حذف ویزا عراق می تواند موج بزرگ مسافرت زائران اباعبدالله (ع) با استفاده از مودهای ریلی، هوایی و جاده ای به عتبات عالیات را رقم بزند.

30 مهر 1398

سینما سالن های اندک و چند سکانس دیگر

پریسانوری-خبرنگار:حدود یک قرن از ورود سینما به ایران می گذرد و طی سال ها این صنعت متأثر از شرایط اجتماعی، سیاسی و فرهنگی کشور، دستخوش تحولات بسیاری بوده است.

22 مهر 1398

تفنگدار دریایی سابق آمریکا به جاسوسی در روسیه متهم شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از راشاتودی، پل ولان تفنگدار دریایی سابق آمریکا که به ظن جاسوسی در روسیه از شب سال نو میلادی در مسکو در بازداشت بسر می برد، به طور رسمی به جاسوسی متهم شد.

18 مهر 1398