1 + 7 تیمی که دوست ندارند لیگ فزونی شوند

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، 8 تیم لیگ یکی هنوز پیروز به جذب بازیکن نامداری برای تقویت خود نشده اند و کار سختی برای رقابت با رقیبان قدرتمند خود دارند.

1 + 7 تیمی که دوست ندارند لیگ فزونی شوند

به گزارش خبرنگاران، به زودی لیگ دسته اول فوتبال ایران بعد از ماه ها تعطیلی شروع خواهد شد و 18 تیم باید برای رسیدن به لیگ برتر کوشش نمایند. ماشین سازی و سایپا سقوط نموده از لیگ برتر کار سختی را مقابل تیم هایی از جمله بادران و مس کرمان دارند که انگیزه بالایی برای صعود به بالاترین سطح فوتبال ایران نشان داده اند.

بعلاوه دو تیم شهرداری همدان و ویستاتوربین تهران هم که برای صعود از لیگ دو کار بزرگی را انجام دادند، حالا باید آن پیروزیت را فراموش نمایند و در پی اتفاقی بزرگ تر یعنی لیگ رجحان شدن باشند. در حالی که سال جاری رقابت می تواند برای لیگ رجحان شدن داغ باشد، بسیای از تیم ها هنوز نه اقدامی برای تقویت خود نموده اند و نه هنوز اردوهای پیش فصل خود را شروع نموده اند. اتفاقی که تیم هایی مثل مس کرمان و یا بادران را متمایز می نماید زیرا این تیم ها هم فعالیت خود را در جابجایی شروع نموده اند و هم در حال پشت سر گذاشتن اردوهای پیش فصل مناسبی هستند.

در این بین 7 تیم هنوز فعالیت خود را در بازار جابجایی شروع ننموده اند و پیروز به جذب بازیکنی نشده اند. استقلال خوزستان که راهنمایی آن را سهراب بختیاری زاده برعهده دارد، هنوز پیروز به ثبت قرارداد با بازیکن سرشناسی نشده است و 5 بازیکن فصل گذشته خود را هم از دست داده است. قشقایی شیراز هم با راهنمایی مهرداد خادمی شرایطی مشابه با استقلال خوزستان دارد و نه تنها بازیکنی را جذب ننموده، بلکه 5 بازیکن خود را هم از دست داده است. خوشه طلایی ساوه که فصل گذشته در رده هشتم لیگ دسته یک نهاده شد، هنوز تکلیف نیمکتش را هم معین ننموده و 7 بازیکن این تیم راستا خروج از باشگاه را پیش گرفته اند.

ماشین سازی و سایپا که به تازگی به لیگ یک سقوط نموده اند، هنوز نتوانستند با این مساله کنار بیایند و هر دو در حفظ مربی خود یعنی علیرضا اکبرپور و سعید اخباری کوشا بوده اند؛ ماشین سازان 2 و نارنجی پوشان 10 بازیکن خود را از دست داده اند. بعلاوه رایکای بابل و شاهین شهرداری بوشهر که به ترتیب در رده های دوازدهم و پنجم جدول نهاده شده اند هم هنوز پیروز به جذب بازیکنی نشده اند. تا به امروز تیم بابلی 2 بازیکن و تیم بوشهری 5 بازیکن را در بازار جابجایی از دست داده اند.

به غیر از این هفت تیم که سال گذشته در لیگ دسته اول حضور داشتند، ویستا توربین تهران هم که به تازگی به لیگ دسته یک صعود نموده، ظاهرا هنوز نتوانسته خود را پیدا کند و فعالیتی در بازار جابجایی داشته باشد اما آن ها شاکله اصلی تیم خود را حفظ نموده اند و بازیکنی را هنوز از دست نداده اند.

این هشت تیم برای عقب نماندن از کورس لیگ رجحان شدن باید زودتر دست بجنبانند تا از همین ابتدای فصل، قافیه را به رقیبان اصلی خود نبازند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 مهر 1400 بروزرسانی: 14 مهر 1400 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 1513

به "1 + 7 تیمی که دوست ندارند لیگ فزونی شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "1 + 7 تیمی که دوست ندارند لیگ فزونی شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید