گل محمدی: داور باید به خاطر ضایع کردن حق تیم ما بازخواست گردد، مسئولان استانی خیلی علاقه ندارند که شهر خودرو پیروز باشد

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، یحیی گل محمدی، سرمربی تیم فوتبال شهر خودروی مشهد به انتقاد شدید از قضاوت ملاقات تیمش مقابل سپاهان پرداخت و تأکید کرد، حق سرخپوشان میزبان در این مسابقه ضایع شده است.

گل محمدی: داور باید به خاطر ضایع کردن حق تیم ما بازخواست گردد، مسئولان استانی خیلی علاقه ندارند که شهر خودرو پیروز باشد

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو از مشهد مقدس، یحیی گل محمدی پس از تساوی یک - یک شاگردانش مقابل تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: فکر کنم شما (مجله سینمایی گوگوریو) بیشتر از من به خاطر اتفاقات بازی عصبانی هستید. می توانم بگویم که بازی تقریباً یکطرفه بود و تیم حریف کلاً دو بار به دروازه ما نزدیک شد و روی کرنر هم به گل رسید. ما برخلاف جریان بازی گل خوردیم، اما بعد از آن تمرکزمان را حفظ نموده و کنترل بازی را در دست گرفتیم.

وی در ادامه اضافه کرد: با پاس های کوتاه بیشتر سعی کردیم به دروازه حریف برسیم و برای این کار حوصله زیادی به خرج دادیم که در نهایت هم به خواسته خود رسیدیم. البته می توانستیم گل های بیشتری هم به ثمر برسانیم. در هر صورت مسابقه ای را که خیلی راحت می توانستیم ببریم، مساوی شد آن هم به خاطر یکسری اتفاقاتی که واقعاً کنترل آن از دست ما خارج است. این همه کوشش می کنید و تیم را برای یک مسابقه بزرگ آماده می کنید، اما با وجود اینکه خیلی خوب هم بازی می کنید جدا از زدن گل پنالتی هم می گیرید، داور آن را نمی گیرد.

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو که از قضاوت داور مسابقه بسیار عصبانی بود، یادآور شد: این شکل داوری واقعاً دردآور است و برای تیم داوری که تنها کسانی بودند که پنالتی های خیلی واضح ما را ندیدند، متأسفم. برای تیم داوری خصوصاً بیژن حیدری متأسفم. اسم این ندیدن را اشتباه نمی گذارم و اصلاً آن را اشتباه نمی دانم، بلکه باید داور را بازخواست کرد که چرا خیلی راحت حق یک تیم را به راحتی ضایع کرد. از داور بازی صد درصد به کمیته داوران شکایت خواهیم کرد. از حیدری و تیمش شکایت می کنیم تا جوابگوی این همه جوان زحمتکش باشد، آنهم جوانان تیمی که از بخش خصوصی هزینه می نماید.

گل محمدی توضیح داد: این مسائل واقعاً دردناک است و در اینجا جا دارد از طرفداران تشکر کنم. آنها فوتبال خوبی را دیدند، اما ناراحت هستند که حق تیم شان ضایع شد. فقط می توانم از طرفدارانی که به استادیوم آمدند تشکر کنم، اما بخشی از سکوها خالی بود. بعضی وقت ها اتفاقاتی رخ می دهد که از دست ما خارج است و مسئولان استانی هم خیلی علاقه ندارند که این تیم پیروز باشد.

وی همچنین گفت: تیمی مثل استقلال قبل از بازی تیمش بهای بلیت بازی خود را برای طرفداران کاهش می دهد تا 60 هزار تماشاگر به استادیوم بیایند، اما اینجا برای این بازی مهم ما بلیت را گران می نمایند تا خیلی از طرفداران نتوانند به استادیوم بیایند. واقعاً این مسئله جای تاسف برای مسئولان استان دارد. چنین مسائلی برای همه از جمله خودم بی انگیزگی به وجود می آورد. به خاطر مردم شهر مشهد می خواهیم که مسئولان استقلال توجه بیشتری به تیم شهر خودرو داشته باشند. واقعاً جای تأسف دارد و نام این بی توجهی را نمی دانم چه بگذارم.

سرمربی شهر خودرو در واکنش به طرح این موضوع از سوی یکی از مجله سینمایی گوگوریو مبنی بر اینکه به نظر می آید بعضی تیم ها قدرت زیادی حتی در انتخابات داوران دارند و به خاطر همین است که اشتباهات داوری همواره به سود آنهاست، یادآور شد: ما قصد توهین به داوران را نداریم، اما باید از حق مان دفاع کنیم. در بازی قبل مان با استقلال دو بازیکن حریف باید اخراج می شدند. متأسفانه این صحنه ها خیلی راحت تحت تأثیر هیاهوی بازی گم شد.

گل محمدی در ادامه توضیح داد: اتفاقاتی که امروز اینجا رخ داد در استادیوم آزادی و یا در اصفهان رخ می داد کدام داور جرأت می کرد، پنالتی نگیرد؟! همین بیژن حیدری امکان نداشت بخواهد خیلی راحت از این صحنه ها بگذرد. من فقط یک کلمه در خصوص این مسئله شرح بدهم که واقعاً برای خود داور متأسفم. در صحنه های مشکوک خود داور از همه به صحنه نزدیک تر بود. اسم این را به هیچ وجه اشتباه نمی گذارم، بلکه یک انتخاب بود از سوی داور برای نگرفتن پنالتی.

وی در پایان گفت: خودم دوست ندارم تمرکزم با پرداختن به این مسائل به هم بخورد، اما امروز خیلی چیزها معین بود و احتیاج به تجزیه و تحلیل داشت. البته یکسری صحبت ها بار حقوقی دارد. دست به نقدها هستند تا سریع حکم صادر نمایند و من امیدوارم مسئله ای برای تیمم به وجود نیاید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 307

به "گل محمدی: داور باید به خاطر ضایع کردن حق تیم ما بازخواست گردد، مسئولان استانی خیلی علاقه ندارند که شهر خودرو پیروز باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: داور باید به خاطر ضایع کردن حق تیم ما بازخواست گردد، مسئولان استانی خیلی علاقه ندارند که شهر خودرو پیروز باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید