یاری 26 میلیارد ریالی مهریزی ها به بیمارستان شهرشان

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، خبرنگاران/یزد مردم و خیرین مهریزی برای تامین دستگاه اکسیژن ساز و مخزن اکسیژن بیمارستان شهرشان 26 میلیارد ریال یاری کردند.

یاری 26 میلیارد ریالی مهریزی ها به بیمارستان شهرشان

سید ابوالقاسم محسن زاده مدیر بیمارستان فاطمه الزهرا (س) مهریز گفت: برای برطرف کمبود اکسیژن در بیمارستان فاطمه الزهرا مهریز، مردم و خیرین و نیکوکاران همه دست به کار شدند و با راه اندازی

پویش های مردمی، از کودک خردسال گرفته با قلک پولش تا فردی با چند سبد انار هیچ کدام از کمک رساندن به بیماران کرونایی دریغ نکردند.

وی اضافه نمود: در این پویش های مردمی، دو هزار و45 نفر مشارکت داشتند و مبلغی بالغ بر دو میلیارد و 600 میلیون تومان جمع آوری شد.

محسن زاده با بیان این به همین دلیل یک باب مخزن 10 تنی اکسیژن با مبلغ یک میلیارد تومان خریداری شده و در حال نصب در بیمارستان است، گفت: خرید یک باب دستگاه اکسیژن ساز به مبلغ دو میلیارد تومان نیز صورت گرفته که در روزهای آینده در این مرکز نصب می گردد.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی بیمارستان فاطمه الزهرا(س)، این مسئول با اشاره به اینکه 400 میلیون تومان از مبلغ این دستگاه اکسیژن ساز هنوز پرداخت نشده است، ادامه داد: برای تامین این مبلغ چشم انتظار کمک مردم و خیران هستیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 بهمن 1399 بروزرسانی: 9 بهمن 1399 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 1101

به "یاری 26 میلیارد ریالی مهریزی ها به بیمارستان شهرشان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یاری 26 میلیارد ریالی مهریزی ها به بیمارستان شهرشان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید