کشف 50 میلیاردی کالای قاچاق در شهر ری

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، رئیس پلیس امنیت مالی پایتخت از کشف کالای قاچاق به ارزش 50 میلیارد ریال در یکی از انبارهای محدوده شهرری اطلاع داد.

کشف 50 میلیاردی کالای قاچاق در شهر ری

به گزارش ،سرهنگ نعمت اله علیپور رئیس پلیس امنیت مالی پایتخت گفت: در راستای اجرای طرح بازدید و بازرسی از انبار ها و بارانداز های محدوده شهرری در بازدید انباری مشاهده شد یک دستگاه کانتینر 40 فوت با معینات معلوم اقدام به تخلیه ظروف آشپزخانه نموده و در آنالیز معین شد که کالا ها می بایست به وسیله مرز چذابه به کشور عراق منتقل می شد و دارای پلمب گمرکی بوده و به صورت غیر قانونی در محل انبار تخلیه شده است.

وی اضافه نمود: 2 دستگاه تریلر 40 فوت ترانزیت با پلمب گمرکی کشف، توقیف و مقادیر متنابهی انواع ظروف آشپزخانه شامل؛ ظروف شیشه ای و کریستال خارجی به شرط صادرات از محل یک فقره پروانه گمرکی اجرا شده بود و اقلام کشف شده توسط 21 دستگاه کامیونت کرایه ای به مقر پلیس منتقل شد.

رئیس پلیس امنیت مالی پایتخت توضیح داد: علت اصلی توقیف 2 دستگاه تریلر به جهت انحراف از راستا اصلی به ظن قاچاق برابر ماده 38 قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز سازمان یافته صورت گرفت.

وی گفت: کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را 50 میلیارد ریال برآورد نموده اند و متهمان پس از تحقیقات تکمیلی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 15 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 415

به "کشف 50 میلیاردی کالای قاچاق در شهر ری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف 50 میلیاردی کالای قاچاق در شهر ری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید