کره شمالی: تنها راه سعادت ما خودکفایی است

به گزارش مجله سینمایی گوگوریو، یک نشریه رسمی کره شمالی در مطلبی امروز یکشنبه از مردم این کشور خواست با توجه به تاخیر ادامه دار در از سرگیری مذاکرات هسته ای با آمریکا و در راستای تقویت وحدت داخلی، به دنبال خودکفایی باشند.

کره شمالی: تنها راه سعادت ما خودکفایی است

روزنامه رودونگ سینمون وابسته به حکومت کره شمالی در مقاله ای نوشت: مساله اصلی در نزاع ادامه داری که دیروز و امروز در عرصه بین المللی وجود داشته مساله انتخاب بین خودکفایی و مقهور شدن است.

این نشریه در ادامه مطلب خود تاکید کرد: هر قدم ما در جهت تسلیم شدن به آنهایی که با ما خصومت دارند منجر به این خواهد شد که در ادامه ما را وادار سازند که دو قدم دیگر، 10 قدم دیگر و حتی صد قدم دیگر برای تسلیم شدن برداریم. تنها راه رسیدن به سعادت در طی نسلهای متوالی پیگیری خودکفایی، استقلال و دفاع شخصی است.

مذاکرات هسته ای میان آمریکا و کره شمالی چندین ماه است به دلیل عدم حصول توافقی بین دو کشور در زمینه اتخاذ گامهایی در راه خلع سلاح هسته ای به ازای برداشته شدن تحریمهای آمریکا در بن بست قرار داشته است.

اواخر ماه ژوئن کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی و دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در دیدارشان در مرز بین دو کره بر سر از سرگیری مذاکرات هسته ای دو کشور در سطح کاری توافق کردند اما این اتفاق هنوز رخ نداده است.

اخیرا، چوئه سون هوی، معاون وزیر خارجه کره شمالی گفت، امیدهای این کشور به مذاکرات با آمریکا به تدریج در حال از بین رفتن است. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 14 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gogoryo.ir شناسه مطلب: 15

به "کره شمالی: تنها راه سعادت ما خودکفایی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کره شمالی: تنها راه سعادت ما خودکفایی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید